Psychoterapia online

Terapia online z trzymsie.pl?

Pomożemy Ci wygrać z lękami, depresją, natręctwami, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywania, uzależnieniem czy zaburzeniami osobowości. Nasi terapeuci online będą wspierać Cię w przypadku problemów w związku, problemów w rodzinie, poważnej choroby, po przeżytych traumatycznych przeżyciach czy w żałobie. Psychoterapia online jest również rozwiązaniem przy problemach z zasypianiem, braku motywacji czy nieśmiałości.

 

Nawet jeśli nie jesteś pewien, co Cię trapi, rozmowa ze specjalistą w dziedzinie psychologii może przynieść ulgę i sprawić, że poczujesz się lepiej. Psychoterapeuta online pomoże Ci dotrzeć do źródła problemu, ustalić oczekiwania i stworzyć plan działania w celu poprawy sytuacji.

Skorzystaj z wyszukiwarki na stronie głównej i umów się na sesję z terapeutą specjalizującym się w temacie czy problemie, o którym chcesz porozmawiać lub z którym poszukujesz pomocy.

Ważne! Jeśli jesteś w kryzysie i potrzebujesz natychmiastowej pomocy, skorzystaj z Kryzysowego Telefonu Zaufania, który jest czynny 7 dni w tygodniu od 14.00 do 22.00::

116 123

 

Prowadzimy psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym inaczej CBT (ang. cognitive-behavioral therapy), która jest praktyką psychologiczną opartą na dowodach naukowych (ang. Evidence Based Practice, w skrócie EBP). Oznacza to, że jej skuteczności dowiedziono na drodze badań naukowych. Terapia poznawczo-behawioralna jest najlepiej przebadaną spośród praktykowanych metod postępowania terapeutycznego. Zawiera ona w sobie elementy psychologii poznawczej i pozwala zidentyfikować nieadaptacyjne sposoby myślenia, działania czy radzenia sobie oraz zastąpić je tymi bardziej użytecznymi.

 

Cena sesji psychoterapii poznawczo-behawioralnej online to 140 złotych za 50-minutowe spotkanie. Już na początku terapeuta ustali z Tobą cele i ramy czasowe terapii.

 

Terapia poznawczo-behawioralna online jest tak samo skuteczna, co jej stacjonarny odpowiednik czyli spotkania twarzą w twarz ze specjalistą. Świadczą o tym różne badania oraz ich metaanaliza, o czym możesz przeczytać tutaj oraz tutaj.

 

Pamiętaj,  zawsze warto szukać pomocy. Czasami myślimy, że nasza sytuacja jest nieodwracalna, ale może okazać się, że rozmowa z terapeutą pomaga spojrzeć na nią z innej perspektywy i odzyskać nadzieję na poprawę.

 
Poniżej pełna lista naszych terapeutów, ale pamiętaj, że większość może mieć zajęte najbliższe terminy. Abyśmy wybrali odpowiedniego terapeutę dla Twojego problemu z wolnymi terminami w najbliższym czasie, zapraszamy na  stronę główną trzymsie.pl i  do napisania do nas za pomocą  formularza na dole strony.

Nazywam się Agnieszka Achramowicz-Bielecki. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Ukończyłam podyplomowe studia na kierunku terapii poznawczo-behawioralnej na SWPS. Jestem psychoterapeutką akredytowaną przez EABCT (Europejskie Stowarzyszenie Terapii Poznawczo-Behawioralnej). Brałam udział w licznych szkoleniach  specjalistycznych w Polsce i Niemczech. Zapraszam na sesje online przez Skype lub inny komunikator. Podczas  terapii online pomogę Ci wygrać z depresją, zaburzeniami odżywiania, lękami i innymi problemami, które Cię trapią. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami oraz opiniami pacjentów, również tymi dotyczącymi psychoterapii online.

Nazywam się Dominika Mrozek i jestem psychologiem klinicznym, psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej CBT oraz interwentem kryzysowym, co oznacza, że zajmuję się zapobieganiem oraz pomocą osobom w kryzysach emocjonalnych i psychicznych. Ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas psychoterapii online pomagam pacjentom cierpiącym na zaburzenia osobowości i lękowe, depresję, zaburzenia kompulsywno-obsesyjne, zespół stresu pourazowego (PTSD) czy zaburzeniami odżywania. Spotkania terapeutyczne realizuję również w języku angielskim i francuskim.

Nazywam się Magdalena Falkiewicz. Jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz rocznego kursu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży. Ukończyłam psychologię ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Szczecińskim, kurs Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, w tym również fobiami, depresją i innymi zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania (takimi jak anoreksja, bulimia) czy zaburzeniami adaptacyjnymi. Sesje psychoterapii online ze mną będą pomocne również w przypadku żałoby. Prowadzę spotkania głosowe i w formie wideo.

Nazywam się Agata Nogaj. Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz podyplomowe studia w SWPS. Brałam udział w specjalistycznych szkoleniach dotyczących terapii schematów, diagnozy, terapii z dziećmi oraz pracy z pacjentami psychosomatycznymi, uzależnionymi, w żałobie i z trudnościami w podejmowaniu decyzji. Prowadzę terapię przez internet dla osób z kryzysami, które cierpią z powodu lęków, depresji czy przeżytych doświadczeń traumatycznych. Pomagam także poradzić sobie z nadmierną złością, agresją i zaburzeniami osobowości. Posiadam ponadto doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi (alkohol, narkotyki, leki, hazard, internet). Prowadząc psychoterapię online, czerpię głównie z nurtu poznawczo-behawioralnego, który jest według mnie najbardziej transparentny i klarowny.

Nazywam się Marta Figurska i jestem psychoterapeutką online pracującą w nurcie CBT (poznawczo-behawioralnym) oraz mediatorem. Dzięki terapii online pomogę Ci poradzić sobie z problemami i zaburzeniami takimi jak: depresja, różnego rodzaju lęki w tym fobie lub ataki paniki, natręctwa, obniżone poczucie własnej wartości, trudności w radzeniu sobie z emocjami. Podczas sesji terapii wideo przez Skype wesprę Cię również w kryzysie. Ukończyłam psychologię kliniczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie oraz studia podyplomowe nadające kwalifikacje pedagogiczne. Brałam również udział w szkoleniach i kursach dotyczących terapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematów, wzmocnienia samooceny i samowiedzy i innych. 

Nazywam się Karol Siadul i jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także podyplomowy kurs terapii-poznawczo behawioralnej, Studium Terapii Uzależnień oraz Studium Pomocy Psychologicznej. Ponadto brałem udział w seminariach i szkoleniach dotyczących między innymi terapii, orientacji seksualnej, zaburzeń seksualnych, terapii schematów i nadmiernej złości. Już od ponad 15 lat wspieram osoby, które borykają się z różnego rodzaju trudnościami emocjonalnymi i życiowymi. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, natręctwami, uzależnieniami, problemami seksualnymi, zaburzeniami osobowości i odżywiania. Prowadzę sesje psychoterapii zdalnej przez Skype’a i inne komunikatory w języku polskim i angielskim.

Nazywam się Natalia Wójcik. Jestem psychologiem, psychoterapeutką oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Zdobywałam doświadczenie między innymi w Szpitalu Uniwersyteckim i Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie. Prowadzę Fundację Bez Klamek, która skupia się na szerzeniu szerzeniem oraz psychoedukacji. Udzielam psychoterapii online osobom, które zmagają się z depresją, lękami i potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Pomagam również tym, którzy cierpią na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne lub mają trudności adaptacyjne. Zapraszam na sesje terapii przez Skype’a, Messengera i WhatsApp.

Nazywam się Anika Skrońska. Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w nurcie CBT (poznawczo-behawioralnym). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej. Prowadzę terapię online zarówno z osobami dorosłymi, jak i młodzieżą powyżej 16 roku życia. Pomagam osobom z zaburzeniami psychicznymi takimi jak: depresja, lęki w tym fobie, zaburzenia osobowości, anoreksja, bulimia i inne zaburzenia odżywiania. Psychoterapia w formie online będzie pomocna także jeśli doświadczasz trudności w pracy,  w relacjach z innymi, cierpisz na przewlekłą chorobę lub doświadczyłaś/eś trudnej sytuacji w życiu. W trakcie pierwszego spotkania ustalę z Tobą ramy i cele terapii.

 

Nazywam się Kornelia Jagodzińska. Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, a także arteterapeutką i muzykoterapeutką. Pomogę Ci  w pracy nad asertywnością, akceptacją siebie, budową poczucia własnej wartości, przy problemach ze snem, braku satysfakcji w życiu, czy trudnościach w relacjach interpersonalnych. Prowadzę psychoterapię przez internet dla pacjentów, którzy chcą wygrać z trudnymi emocjami, stresem lub napięciem, doświadczają różnorakich lęków i fobii, napadów paniki, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych czy obniżonego nastroju. Bardzo ważna jest dla mnie budowa relacji terapeutycznej, która oparta jest na współpracy i dużym zaufaniu.

Nazywam się Maria Pyziak i jestem psychoterapeutką online pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam specjalizację z psychologii zaburzeń zachowania i pomocy psychologicznej na wydziale Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzę psychoterapię przez Skype i inne komunikatory dla osób, które potrzebują pomocy z lękami, nerwicą, stresem, depresją czy zaburzeniami osobowości. Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych, ze związkami i innymi relacjami lub szukasz wsparcia w żałobie czy po przeżyciu traumatycznego wydarzenia, terapia online jest dobrym wyborem. W podejściu terapeuty stawiam na ciepło, empatię i otwartość, co pomaga przynieść pacjentom ulgę w cierpieniu i poradzić sobie z nawet bardzo trudnymi problemami. 

Nazywam się Izabela Pietras-Siegieda i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Posiadam tytuł doktora i magistra psychologii oraz licencjata filologii polskiej, które zdobyłam podczas studiów na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam czteroletni kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU w Warszawie. Za pomocą terapii online pomagam młodzieży i dorosłym w rozwoju osobowości oraz walce z zaburzeniami i problemami w tym nerwicą, depresją, lękami czy osobowością borderline. Zajmuję się również wspieraniem osób w kryzysie oraz pomocą przy rozwijaniu funkcji poznawczych metodą Instrumental Enrichment profesora Feuersteina. Poddaję swoją pracę regularnej superwizji. Dbam także o własny rozwój poprzez własną pracę i uczestnicząc w szkoleniach kursach, konsultacjach koleżeńskich. 

Nazywam się Ewelina Iwan. Jestem magistrem psychologii, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Posiadam tytuł Terapeuty Motywującego Polskiego Instytutu Dialogu Motywującego. W mojej pracy skupiam się na pomocy osobom zmagającym się z lękami, niską samooceną, zaburzeniami snu, depresją czy zespołem przewlekłego zmęczenia. Podczas terapii online uczę lepszego radzenia sobie z przewlekłym stresem i pracuję wspólnie z pacjentami nad problemami z motywacją. Zapraszam Cię na sesję także jeśli potrzebujesz wsparcia w utrzymaniu zdrowej rutyny w przebiegu przewlekłej choroby. Ukończyłam szkolenie podyplomowego z Dialogu Motywującego oraz szkolenia z Terapii Schematów (ST), Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT).

Nazywam się Grzegorz Soda. Od kilkunastu lat pracuję jako psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pomagam uporać się z różnymi zaburzeniami psychicznymi i problemami. Prowadzę terapię online dla osób, które zmagają się z zaburzeniami osobowości, fobiami, OCD, lękiem uogólnionym, lękiem społecznym czy zespołem stresu pourazowego (PTSD) czy depresją. Wspieram także ludzi w kryzysie emocjonalnym spowodowanym przez utratę pracy, żałobę, rozstanie czy rozwód. Sesje terapii poznawczo-behawioralnej to również dobre rozwiązanie w przypadku problemów z relacjami społecznymi, zawodowymi czy związkami. Ukończyłem  psychoterapię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizację z psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także specjalistyczne podyplomowe szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, które zostało zorganizowane przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Na co dzień pracuję również jako psycholog i psychoterapeuta w szpitalu.

Nazywam się Marta Dymowska-Walkowiak. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ukończyłam Wydział Psychologii WSFiZ w Warszawie, podyplomową Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, roczne szkolenie na temat Terapii Schematów oraz szkolenie dotyczące dialogu motywującego. Prowadzę konsultacje indywidualne dla dorosłych i młodzieży od lat 16 cierpiących na zaburzenia psychiczne różnego rodzaju, w tym zaburzenia lękowe, osobowości czy nastroju. Pomagam osobom z kryzysem emocjonalnym. Prowadzę również terapię dla par. Pomogę Ci zrozumieć emocje, które odczuwasz, nauczę Cię, jak przerwać negatywne wzorce zachowań i wesprę Cię w podjęciu trudnych decyzji. Na terapię przez internet zapraszam również rodziców, którzy potrzebują wsparcia w problemach wychowawczych.

 

Nazywam się Daria Rosławska–Bławat. Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie, psychologiem, a także specjalistą w zakresie Zdrowia Publicznego. Zdobywałam doświadczenie w Domach Pomocy Społecznej i Klinice Psychiatrii Młodzieżowej, gdzie pomagałam osobom starszym, z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzinom. W ramach wolontariatu w Lidze Kobiet Polskich w Łodzi pracuję z pokrzywdzonymi przemocą, nieradzącymi sobie z trudnościami życia codziennego i potrzebującymi wsparcia psychologicznego. Prowadzę terapię online dla tych, którzy zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, znajdują się w sytuacjach kryzysowych lub cierpią na zaburzenia lękowe, depresję czy zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Jeśli zmagasz się z jakimś problemem lub chcesz poprawić jakość swojego życia, zapraszam Cię na sesję terapii wideo lub audio.

Nazywam się Justyna Dylczyk i jestem psychologiem, psychoonkologiem i psychoterapeutą CBT. Ukończyłam psychologię i studia podyplomowe z Psychoonkologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, z Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Politechnice Opolskiej. Brałam udział w wielu szkoleniach. Zdobywałam doświadczenie podczas pracy w szpitalu, hospicjum, ośrodku wychowawczym i ośrodku interwencji kryzysowej. Udzielam pomocy psychologicznej online osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i adaptacyjnymi. Wspieram osoby doświadczające kryzysów życiowych lub tych, którzy są w żałobie. Towarzyszę ludziom, którzy – lub których bliscy – cierpią na chorobę zagrażającą życiu.

Nazywam się Diana Wyrębek Walters, jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym i trenerką. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Zdobywałam doświadczenie w poradniach i szpitalu, prowadząc terapię indywidualną i grupową z elementami mindfulness, socjoterapii oraz arteterapii, a także jako członek zespołu reflektującego w terapii rodzin. Podczas sesji psychoterapii przez Skype’a wesprę Cię w radzeniu sobie z problemami takimi jak fobie, lęk przed wystąpieniami, niska samoocena,  natręctwa czy brak motywacji do działania. Prowadzę terapię CBT dla dorosłych i nastolatków od 16 roku życia. Pomogę Ci stworzyć nowy, pozytywny obraz samego siebie, podwyższyć samoocenę i zwiększyć motywację do działania. Zapraszam również na konsultacje rodzicielskie, podczas których skupimy się na trudnościach dziecka i wspólnie wypracujemy konstruktywne metodami radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami.

Nazywam się Marta Krajewska. Jestem terapeutką poznawczo-behawioralną z wieloletnim doświadczeniem oraz praktykiem w zakresie diagnozy i terapii pacjentów z różnorakimi problemami. Uczestniczyłam w kursach i szkoleniach o różnej tematyce. Dotyczyły one między innymi interwencji kryzysowej w sytuacji żałoby i śmierci, przemocy w rodzinie, terapii dzieci i młodzieży, pracy z dziećmi i młodzieżą po traumie, dzieci z autyzmem, nadpobudliwością psychoruchową i Zespołem Aspergera, terapii EMDR, treningu zastępowania agresji czy terapii dzieci metodą psychodramy. Pomagam młodzieży od lat 16 i dorosłym, którzy zmagają się z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami emocji, więzi, zachowania lub cierpią na zaburzenia ze spektrum autyzmu. Na sesjach psychoterapii przez internet wspieram także pacjentów w kryzysach osobistych, z problemami ze snem, po traumatycznych wydarzeniach czy z zaburzeniami psychosomatycznymi.

Nazywam się Justyna Lewandowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną z ponad 10-letnim doświadczeniem w trakcie podyplomowego szkolenia z psychologii klinicznej. Pracowałam jako psycholog kliniczny w wielu ośrodkach w Polsce – na oddziałach dziennych psychiatrycznych, w poradniach, oddziałach całodobowych i w klinikach między innymi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, Oddział Całodobowym Psychiatrycznym w Poradni Zdrowia, w Klinice Neurochirurgii i Urazów Układu Nerwowego, na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, OddzialeTerapii Uzależnienia od Alkoholu i Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic. Współprowadziłam także grupę wsparcia dla rodziców pacjentów, którzy przebyli epizod psychotyczny. Prowadzę terapię online z osobami dorosłymi i młodzieżą od lat 16. Pomagam poradzić sobie z zaburzeniami odżywiania, afektywnymi, osobowości, chorobami psychosomatycznymi, depresją i lękami.

Nazywam się Marta Żurawska i jestem psychologiem, psychoterapeutką CBT oraz certyfikowanym konsultantem DISC D3. Posiadam uprawnienia do prowadzenia diagnozy w kierunku zasobów, mocnych stron pracowników i kadry menadżerskiej. Doświadczenie zdobywałam podczas pracy w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w prywatnej przychodni psychiatryczno – psychologicznej, w Fundacji Centrum Praw Kobiet oraz na Oddziale Diagnozy i Rehabilitacji Neuropsychologicznej w Konstancinie-Jeziorni. Na sesjach terapii przez Internet pracuję z osobami, które  doświadczają obsesyjnych myśli, lęku, niepokoju czy napięcia, są w kryzysie, lub zmagają się z depresją bądź niskim poczuciem własnej wartości. Zapraszam Cię na spotkanie psychoterapeutyczne online, jeśli nie radzisz sobie ze stresem lub chcesz znaleźć i rozwinąć swoje zasoby. Pomagam także kobietom w ciąży oraz młodym matkami w trudnościach z zaadaptowaniem się do nowej roli..

Nazywam się Paulina Ryng i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Prowadzę psychoterapię indywidualną zaburzeń lękowych w nurcie poznawczo-behawioralnym przez Skype (napady paniki, fobia społeczna, fobia specyficzna, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, zaburzenia lękowe uogólnione), depresji, oferuję również konsultacje i poradnictwo seksuologiczne.

Nazywam się Ewa Pióro i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękami, fobiami, natręctwami, depresją, nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, kryzysem emocjonalnym, obniżoną samooceną, problemami wychowawczymi.

Nazywam się Tomasz Gorajski jestem psychologiem, seksuologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Zapraszam na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię online za pomocą Skype’a. Do kontaktu zapraszam osoby dorosłe, młodzież, rodziców oraz pary przeżywające trudności w związku.

Nazywam się Anna Respondek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype’a wygrać z fobią, napadami paniki, problemami lękowymi, depresją, problemami związanymi z prawidłowym odżywianiem, niskim poczuciem własnej wartości oraz bezsennością.

Nazywam się Karolina Frankowska i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Internet z niską samooceną, stresem, napięciem, trudnościami w relacjach. Prowadzę psychoterapię osób, które cierpią na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe (fobie, lęki, ataki paniki), zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.

Nazywam się Agnieszka Urzynicok i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu lub w relacjach społecznych (partnerskich, rodzinnych), zaburzeniami lękowymi (lęk uogólniony, napady paniki, fobia społeczna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju (w tym depresja), bezsennością, niskim poczuciem własnej wartości, stresem.

Nazywam się Anna Ziernik i jestem psychologiem z wykształcenia i pasji, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia oraz interwentem kryzysowym. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii przez Skype wygrać z problemami z nastrojem, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, fobią, depresją, dystymią, autoagresją, problemami związanymi ze stresem, zespołem stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniami snu, kryzysem emocjonalnym, trudnościami w relacjach, problemami wieku rozwojowego, zaburzeniami osobowości oraz problemami związanymi z żałobą, śmiercią, mobbingiem, przemocą i współuzależnieniem.

Nazywam się Łukasz Zdebelak i jestem psychologiem oraz certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 865). Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) oraz zaburzeniami osobowości. Pomagam też osobom, które doświadczają trudności w relacjach lub nie radzą sobie z własnymi emocjami. Pracuję również w języku angielskim.

Nazywam się Krystian Fatuła i jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (CBT) i psychologiem z kwalifikacjami pedagogicznymi. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju (depresja, zaburzenia dwubiegunowe), zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk uogólniony, lęk o zdrowie, zaburzenia adaptacyjne, fobie specyficzne), zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi, zaburzeniami z obszaru stresu i traumy (PTSD) oraz zaburzeniami osobowości. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami nieheteronormatywnymi (u mnie można się bezpiecznie wyoutować).

Nazywam się Iwona Komarow i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z niską samooceną, trudnościami w radzeniu sobie z lękiem i długotrwałym stresem, zaburzeniami odżywiania, obniżonym nastrojem. Zapraszam również do kontaktu w przypadku nagłych kryzysów życiowych, po trudnych doświadczeniach osobistych.
Nazywam się Anna Bielawska i jestem psychologiem oraz terapeutą w trakcie szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W relacji z pacjentem ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery zaufania oraz zrozumienia jego potrzeb i problemów. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży, a także terapią par. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z kryzysem, zaburzeniami lękowymi, depresją oraz zaburzeniami odżywiania. Prowadzę także terapię osób doświadczających objawów stresu pourazowego (PTSD).
Nazywam się Agnieszka Winiarek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, zaburzeniami jedzenia oraz zaburzeniami lękowymi, w tym z fobią społeczną i napadami paniki.
Nazywam się Artur Pobłocki i jestem psychologiem klinicznym, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPiB nr 688), seksuologiem oraz neuropsychologiem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami, jakie pojawiły się w Twoim życiu. Czasem jest to poczucie silnego lęku, obniżony nastrój, a niekiedy ciągłe zamartwianie się albo przejście traumatycznego wydarzenia. Takie doświadczenia mogą pozbawić Cię możliwości pełnego przeżywania radosnych chwil, hamować Twój rozwój osobisty, krzyżować plany lub negatywnie wpływać na relacje z innymi ludźmi. Możesz też odczuwać dyskomfort psychiczny bez wyraźnej przyczyny i chcesz się z nim uporać.
Nazywam się Aleksandra Wieczorek-Ossendowska i jestem psychologiem, psychoonkologiem oraz terapeutą w trakcie certyfikacji psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z uporczywymi lękami, traumą, depresją, wahaniami nastroju oraz przewlekłym stresem. Wspieram osoby będące w kryzysie emocjonalnym, chcące wzmocnić poczucie własnej wartości, jak i te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pomagam osobom chorym onkologicznie, a także ich bliskim. Specjalizuję się również w udzielaniu pomocy osobom uzależnionym.

Nazywam się Małgorzata Pluta-Kołodziej i jestem psychologiem klinicznym, muzykoterapeutą oraz psychoterapeutą nurtu poznawczo-behawioralnego w trakcie procesu certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju (depresja, mania, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami lękowymi (GAD, lęk paniczny, fobia, OCD), zaburzeniami odżywiania (bulimia, objadanie się), zespołem stresu pourazowego i zaburzeniami psychosomatycznymi. Prowadzę terapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w relacjach społecznych, niskiej samooceny, kryzysu, zaburzeń osobowość, borykającymi się z bezsennością.
Nazywam się Anna Pietrasińska-Wojna i jestem psychologiem w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej oraz terapeutką poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią osób dorosłych. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresją, natręctwami oraz kryzysem emocjonalnym.

Nazywam się Elżbieta Dryja i jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna, psychoonkologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą w trakcie specjalizacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, agorafobią, fobią swoistą, fobią społeczną, zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami związanymi z traumą i stresem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu i czuwania oraz kryzysem emocjonalnym i psychicznym. Jestem członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy psychologicznej z ofiarami, sprawcami przemocy i osobami dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzeń urazowych.

Nazywam się Anna Dębska i od ponad 10 lat prowadzę psychoterapię osób dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, kryzysem życiowym oraz obniżonym nastrojem. Pomagam swoim pacjentam również w poprawie jakości życia.

Nazywam się Maria Król i jestem psychologiem, pedagogiem oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami pourazowymi i związanymi z czynnikiem stresowym, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami snu, trudnościami w funkcjonowaniu oraz kryzysem życiowym.

Nazywam się Anna Dębowska i jestem socjologiem oraz psychologiem. Aktualnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w jednostce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami w relacjach, podwyższonym poziomem lęku oraz zaburzeniami nastroju. Mam ponadto doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości, chorującymi na schizofrenię oraz doświadczającymi problemów w zakresie zdrowia somatycznego, między innymi chorującymi na nowotwory. Zapraszam do kontaktu również osoby potrzebujące poprawić jakość swojego życia.

Nazywam się Anna Szczerbińska i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie 4-letnich, dwustopniowych studiów podyplomowych, przygotowujących do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (fobie specyficzne, lęk społeczny, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, zespół stresu pourazowego), zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami snu, zaburzeniami osobowości, uzależnieniami oraz tikami nerwowymi. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą od 16 roku życia.

Nazywam się Agnieszka Wieczorek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju, depresją, trudnościami w relacjach, bezsennością, trudnościami związanym z radzeniem sobie ze stresem oraz zaburzeniami związanymi z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami.
Nazywam się Malwina Prajwowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi.
Nazywam się Anita Bober i jestem psychoterapeutką, magistrem psychologii oraz filozofii, jak i dyplomowanym coachem i trenerem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk paniczny, różnego rodzaju fobie), stresem pourazowym, stresem przewlekłym oraz zaburzeniami osobowości. Ponadto, prowadzę terapię partnerską i pomagam w problemach w relacjach. Obszarem mojego szczególnego zainteresowania jest psychodermatologia, gdzie dyskomfort spowodowany przez choroby skórne jest ściśle powiązany z kondycja psychiczną pacjenta.
Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem psychologiem o specjalności klinicznej, diagnostą oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie procesu szkolenia. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi (m.in. nerwica lękowa, fobia społeczna, lęk uogólniony, napady lęku panicznego), zaburzeniami nastroju (depresja, choroba afektywna-dwubiegunowa, dystymia), stresem zawodowym, kryzysem emocjonalnym, niską samooceną, spadkiem motywacji, trudnościami w relacjach i kontaktach interpersonalnych. Wspieram osoby pragnące nauczyć się, jak radzić sobie z regulowaniem intensywnych emocji oraz jak pogłębić swój samorozwój.

Nazywam się Joanna Makuła i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, lękiem społecznym, lękiem panicznym oraz zespołem stresu pourazowego. Prowadzę terapię przez internet dla osób, które cierpią z powodu różnych sytuacji kryzysowych takich jak rozwód, żałoba czy strata.

Nazywam się Paulina Głuska i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, adaptacyjnymi i trudnościami w radzeniu sobie z emocjami. Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie życiowym, cierpiącymi z powodu braku satysfakcji z życia, trudności w relacjach interpersonalnych oraz obniżonej samooceny. Szczególne znaczenie ma dla mnie budowanie z pacjentem relacji opartej na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i dobrej komunikacji.

Nazywam się Emilia Bastrzyk i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, stresem oraz kryzysami życiowymi.
Nazywam się Marta Urbańczyk i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą w trakcie realizowania czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej we Wrocławiu. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z problemami takimi jak: zaburzenia lękowe, lęk paniczny, zaburzenia nastroju, kryzys emocjonalny, stres, trudności w relacjach interpersonalnych, wypalenie zawodowe, niska samoocena czy problemy psychosomatyczne. Wspieram pacjentów przy zagadnieniach takich jak: ciąża, narodziny dzieci, kwestie wychowawcze, choroby, rozwody, śmierć bliskich, problemy zawodowe.
Nazywam się Karolina Klein i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online wygrać z zaburzeniami lękowymi takimi jak: napady lęku panicznego, agorafobia, lęk uogólniony czy fobia społeczna. Posiadam również doświadczenie w terapii depresji i bezsenności. Pomagam przezwyciężyć nadmierną prokrastynację oraz prowadzę treningi asertywności.
Nazywam się Patrycja Jagiełłowicz i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą psychoterapii online wygrać z zaburzeniami nastroju, trudnościami emocjonalnymi, niskim poczuciem własnej wartości, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania. Zapraszam także osoby, które mają bliskich zmagających się z zaburzeniami psychicznymi i chciałyby dowiedzieć się o specyfice choroby i możliwościach pomocy oraz młode matki i kobiety w okresie okołoporodowym.

Nazywam się Miranda Furmankiewicz, jestem dyplomowanym psychologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie Szkoły Psychoterapii. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi (napady lęku panicznego, zespół lęku uogólnionego, fobie) oraz zaburzeniami afektywnymi (depresja, ChAD, dystymia). Udzielam wsparcia w szeroko rozumianym kryzysie i trudnej sytuacji życiowej, m.in. związanej z doświadczaniem przemocy, myśli rezygnacyjnych, żałoby czy rozwodu. Pomagam osobom przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych czy z niską samooceną. Wspieram także tych, którzy chcą poradzić sobie ze stresem zawodowym i pogłębić swój rozwój osobisty. 

Nazywam się Katarzyna Olszówka i jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w Instytucie Poznawczym, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami nastroju (m.in. depresją) oraz zaburzeniami odżywiania. Pomagam osobom o niskim poczuciu własnej wartości, osobom przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych. Wspieram także tych, którzy chcą poradzić sobie ze stresem zawodowym i pogłębić swój rozwój osobisty.

Nazywam się Katarzyna Mieszała i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB). Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype poradzić sobie z niską samooceną, stresem, lękiem, trudnościami w relacjach oraz kryzysem emocjonalnym. Prowadzę psychoterapię osób z depresją, zaburzeniami lękowymi (lęk społeczny, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, zespół stresu pourazowego, fobie specyficzne). Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą.

Nazywam się Jakub Rafalski i jestem absolwentem Uniwersytetu SWPS w Warszawie, na którym uzyskałem tytuł magistra psychologii klinicznej. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (rekomendowanej przez PTTPB). Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami osobowości, natręctwami, bezsennością. Wspieram również osoby z traumą i PTSD, zaburzeniami somatycznymi, chorobą nowotworową, niepełnosprawnością fizyczną. Pracuję też z opiekunami osób chorych.

Nazywam się Emilia Polak i jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalność psychologia kliniczna). Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego, w nurcie poznawczo-behawioralnym. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękiem (m.in. w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym, w napadach lęku panicznego), obniżonym nastrojem czy niską samooceną. Wspieram osoby, które doświadczają trudności w radzeniu sobie z emocjami, a także tym, które pragną świadomego samorozwoju.

Terapia online - czy warto?

Pamiętaj, że korzystanie z usług psychoterapeuty to żaden powód do wstydu. Nie świadczy to też o słabości. Coraz więcej osób, także tych znanych i odnoszących sukcesy w życiu zawodowym bierze udział lub brało udział w terapii. Czasami potrzebujemy odrobinę pomocy eksperta, na tej samej zasadzie, co w przypadku korzystania z usług dietetyka, trenera czy lekarza. Psychoterapeuta, który poznawał psychikę ludzką przez co najmniej kilka lat, będzie w stanie pomóc nam zrozumieć działanie naszego umysłu.

Jeśli zastanawiasz się, czy
psychoterapia online działa, odpowiadamy, że tak. Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym jest w przypadku wielu problemów co najmniej tak samo skuteczna jak spotkania w gabinecie. Skuteczności takiej terapii online dowiodło tego kilkanaście badań oraz ich metaanaliza (więcej informacji: tutaj oraz tutaj). Postawiliśmy na terapię online CBT, ponieważ jesteśmy przekonani o jej skuteczności.

10 faktów o psychoterapii online

Psychoterapia online staje się coraz bardziej popularna. Wiele osób zastanawia się, jak może wyglądać takie wsparcie i czy jest skuteczne. Oto kilka faktów o terapii online.
1. Wsparcia terapeutycznego mogą udzielać profesjonalni, dobrze wykształceni terapeuci. Dobry terapeuta ukończył lub jest co najmniej w połowie czteroletniego szkolenie, jest zrzeszony w towarzystwie psychoterapii i poddaje swoją pracę superwizji.
2. Psychoterapia online to komfortowe rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami ze zdrowiem, ponieważ pozwala skorzystać ze wsparcia terapeutycznego bez wychodzenia z domu.
3. Terapia online może być dobrym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Niestety, w dalszym ciągu wiele budynków i ulic jest niedostosowanych do ich potrzeb, co może utrudnić wizyty w gabinecie.
4. Psychoterapia przez internet pozwala skorzystać ze wsparcia terapeuty, nawet jeżeli nie mieszkamy w dużym mieście, w którym mamy szeroki wybór dobrych terapeutów.
5. Psychoterapia online jest odpowiedzią dla ludzi zapracowanych. Jeśli pracujesz dużo – nie tracisz czasu na dojazdy. Jeśli często wyjeżdżasz służbowo – możesz korzystać z terapii podczas nieobecności w kraju.
6. Psychoterapia online ułatwia szybki kontakt z terapeutą w sytuacji kryzysowej.
7. Terapia online to odpowiedź dla osób, które żyją na emigracji. Psychoterapeuta z rodzinnego kraju dobrze zrozumie ich korzenie kulturowe. Nawet jeśli mówimy biegle w nowym języku, o problemach zwykle myślimy w języku ojczystym. Terapia online umożliwia terapię po polsku żyjącym na emigracji.
8. Psychoterapia online umożliwia korzystanie z pomocy terapeuty rodzicom z małym dzieckiem. Wyjście na kilka godzin może być niezwykle kłopotliwe z niemowlakiem w domu. Terapia online ułatwi organizację czasu i utrzymanie stałości terapii.
9. Badania naukowców dowodzą, że terapia przez internet może być tak samo skuteczna jak terapia stacjonarna.
10. Decydując się na terapię online, warto skorzystać z dużego serwisu, który weryfikuje wykształcenie terapeutów i gwarantuje bezpieczeństwo płatności.

Zalety terapii online

 Terapia online umożliwia uzyskanie pomocy psychologicznej w ojczystym języku Polakom żyjącym lub czasowo przebywającym za granicami kraju. Dla osób, które nie są biegłe w języku obcym, rozmowa po polsku jest najlepszym rozwiązaniem – brak bariery językowej ułatwia komunikację między pacjentem a terapeutą, pozwala się otworzyć i redukuje ilość ewentualnego stresu związanego z psychoterapią. 

 Psychoterapia online gwarantuje większą anonimowość. Internet sprawia, że nawet osobom nieśmiałym może być łatwiej mówić o sobie. Fakt, że sesje odbywają się w bezpiecznym miejscu – zaciszu naszego domu mogą pomóc nam bardziej się otworzyć. Psychoterapia online to również dobrze rozwiązanie jeśli z jakichś powodów obawiasz się, że spotkasz swojego znajomego w drodze do terapeuty. Mimo że korzystanie z pomocy psychologicznej staje się coraz bardziej popularne i nie jest powodem do wstydu, nasza psychika to prywatna sprawa, o której nie musimy chcieć rozmawiać z innymi.

 Terapia przez internet to wygoda i oszczędność czasu. Osobom, które mają napięty grafik, daje ona możliwość umówienia sesji późnym wieczorem lub w trakcie “okienka” między zajęciami czy spotkaniami. Dojazd do gabinetu zajmuje czas zarówno pacjentowi, jak i terapeucie. Specjalista pracujący zdalnie może oferować więcej zróżnicowanych godzin sesji, nawet późnym wieczorem, w weekendy czy niektóre święta. 

 Dla niektórych psychoterapia w formie online to pierwszy krok lub jedyna możliwość kontaktu z terapeutą. Jest niezastąpionym rozwiązaniem dla osób, które wymagają pomocy psychoterapeutycznej, a z różnych względów nie mogą z niej skorzystać w gabinecie psychoterapeuty – na przykład z powodu choroby bądź odległego miejsca zamieszkania. W przypadku lęku społecznego, nieśmiałości lub zaburzeń, które utrudniają podróż do gabinetu, może być łatwiej zacząć terapię od sesji online, ponieważ taka forma zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa. Psychoterapia online umożliwia również korzystanie z usług terapeuty osobom niepełnosprawnym. Dotarcie do gabinetu może być dla nich problematyczne, szczególnie jeśli sesje odbywają się w budynku, który nie jest dostosowany do ich potrzeb.

 Psychoterapia online zapewnia większy wybór i dostęp do najlepszych specjalistów. Jeśli mieszkasz w niewielkim mieście, Twój wybór może być ograniczony. Być może korzystałeś już z usług specjalisty w Twojej okolicy. Dzięki możliwości uczestnictwie w spotkaniach online możesz wybrać spośród najlepszych psychoterapeutów z całej Polski.

Zastanawiasz się, czy terapia online to coś dla Ciebie? Masz pytania? A może potrzebujesz pomocy w wyborze psychoterapeuty? Napisz do nas 🙂

Formularz Ogólny
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: