Emilia Bastrzyk
Terapia online przez Skype

Emilia Bastrzyk

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Emilia Bastrzyk i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez online wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, stresem oraz kryzysami życiowymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Emilia Bastrzyk

O mnie

Zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią indywidualną osób dorosłych. W swojej pracy skupiam się na stworzeniu silnej relacji terapeutycznej i dążeniu do wspólnie ustalonych z klientem celów. Kieruję się zasadą "wzajemnej współpracy". Prywatnie jestem miłośniczką jogi i książek.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalność psychologia kliniczna) oraz kierunek terapeuta zajęciowy na Prywatnym Medycznym Studium w Centrum Kształcenia Plejada w Szczecinie. Posiadam także dyplom Uniwersytetu Szczecińskiego z przygotowania pedagogicznego. Jestem obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia. Jestem pod stałą superwizją. Ponad cztery lata pracowałam w poradni zdrowia psychicznego, gdzie zdobywałam doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz przeprowadzając diagnozy neuropsychologiczne. W Ośrodku Zaburzeń Pamięci prowadziłam ćwiczenia usprawniające pamięć, inne funkcje poznawcze i podnoszące umiejętności społeczne osób z zaburzeniami otępiennymi. Od ponad 6 lat jestem związana z warsztatami terapii zajęciowej, gdzie świadczę pomoc psychologiczną dla osób niepełnosprawnych.
Emilia Bastrzyk

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.