PSYCHOLOG ONLINE CENNIK

Pacjenci mogą skorzystać z wyszukiwarki problemów na stronie głównej, aby wybrać odpowiedniego terapeutę lub napisać w tym celu do naszej wirtualnej recepcji. Sesja online odbywa się za pośrednictwem wybranego komunikatora: Skype, WhatsApp lub Messenger. Cała terapia trwa od kilku do kilkudziesięciu sesji w zależności od problemu. Terapia poznawczo-behawioralna (w skrócie CBT od angielskiego Cognitive-Behavioral Therapy) to terapia oparta na dowodach. Wyniki badań nad skutecznością psychoterapii poznawczo-behawioralnej online prowadzonych od około 20 lat potwierdzają, że jest równie skuteczna jak psychoterapia poznawczo-behawioralna prowadzona twarzą w twarz w gabinecie psychoterapeuty. 

Koszt terapii online

Cennik sesji indywidualnej terapii online
obejmuje sesje wideo lub audio
140-180 zł/50 minut
 • cena w Euro: 31-41 €
 • sesja terapeutyczna dla jednej osoby
 • sesja przez wybrany komunikator
 • zweryfikowani terapeuci CBT
 • terapia oparta na dowodach
Cennik sesji terapii online dla par
zalecana sesja w formie wideo
240 zł/90 minut
 • cena w Euro: 53 €
 • sesja terapeutyczna dla partnerów
 • sesja przez wybrany komunikator
 • zweryfikowani terapeuci CBT specjalizujący się w terapii dla par
 • terapia oparta na dowodach
Sesja indywidualna terapii online w języku obcym*/
Individual online therapy session in English or other foreign language*  = 190 PLN/45 €

*Skontaktuj się z recepcją trzymsie.pomoc@gmail.com, aby poznać listę terapeutów prowadzących sesje w języku obcym. Za sesję w języku obcym uważa się język inny niż język polski.

*Contact the reception at trzymsie.pomoc@gmail.com to get a list of our therapists who provide psychotherapy in foreing languages. All languages other than Polish are considered foreign.

Sesja partnerska terapii online w języku obcym*/
Couple online therapy session in English or other foreign language* = 340 PLN/80 €

*Skontaktuj się z recepcją trzymsie.pomoc@gmail.com, aby poznać listę terapeutów prowadzących sesje w języku obcym. Za sesję w języku obcym uważa się język inny niż język polski.

*Contact the reception at trzymsie.pomoc@gmail.com to get a list of our therapists who provide psychotherapy in foreing languages. All languages other than Polish are considered foreign.

 • Konsultacja psychiatryczna online - 210 zł
 • Zaświadczenie podstawowe - 70 zł
  potwierdzenie uczestnictwa w sesji/terapii w określonym czasie
 • Zaświadczenie rozszerzone - 130 zł
  zaświadczenie zawierające informacje wykraczające poza zakres zaświadczenia podstawowego

Jak wybrać psychoterapeutę online i rozpocząć terapię przez internet w trzech łatwych krokach?

1. Wybierz problem lub konsultację ogólną.

Kliknij „Umów sesję” lub wejdź na stronę główną trzymsie.pl. Z listy problemów wybierz ten, z którym się zmagasz. Niektórzy z naszych psychoterapeutów specjalizują się w określonej tematyce, dlatego po wybraniu otrzymasz listę dopasowanych terapeutów. Jeśli nie jesteś pewien lub chcesz zasięgnąć ogólnej konsultacji wybierz „Konsultacja ogólna”.

2. Wybierz swojego terapeutę online.

Po wybraniu otrzymasz listę dostępnych terapeutów poznawczo-behawioralnych online trzymsie.pl. Po kliknięciu w ich zdjęcia możesz zapoznać się z ich opisami i kwalifikacjami. Wybierz tego, który najbardziej Ci odpowiada. 

3. Wybierz termin terapii online i opłać sesję.

Wybierz odpowiadającą Ci datę i godzinę pierwszej sesji z wybranym terapeutą. Po zaznaczeniu terminu podaj swoje dane (potrzebujemy jedynie nick lub imię i adres mailowy do wysłania potwierdzenia  płatności lub danych do przelewu), wybierz sposób płatności i opłać sesję swojej terapii online. Na podany adres mailowy otrzymasz potwierdzenie wpłaty, ustalimy też z Tobą szczegóły dotyczące połączenia z terapeutą. 

Gotowe. Spotkaj się ze swoim terapeutą w wyznaczonym terminie.

Bądź dostępna/y na wybranym komunikatorze w czasie sesji. Pamiętaj, żeby przetestować wcześniej swoje połączenie z internetem. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów napisz do nas za pomocą formularza. Nasza Wirtualna Recepcja jest tu po to, żeby Ci pomóc.

Terapia online to możliwość otrzymania pomocy psychologicznej bez wychodzenia z domu.
Jak przygotować się do pierwszej sesji psychoterapii online?

Podczas pierwszej sesji z terapeutą online wspólnie ustalicie ramy czasowe i cele terapii. Psychoterapeuta będzie chciał Cię lepiej poznać, dlatego na pierwszym spotkaniu może zadawać pytania dotyczące tego, czym się zajmujesz, Twojej sytuacji rodzinnej, czy historii chorobowej. Będzie również chciał dowiedzieć się, co Cię do niego sprowadza i na czym chciałbyś się skupić podczas terapii poznawczo-behawioralnej online. 

 Przygotuj miejsce, z którego będziesz uczestniczyć w spotkaniu z psychoterapeutą online. Znajdź miejsce, w którym czujesz się komfortowo. Jeśli potrzebujesz większej prywatności, użyj słuchawek lub zestawu słuchawkowego. 

 Przetestuj swoje połączenie. Sprawdź, czy połączenie wideo na wybranym komunikatorze jest dobrej jakości. Możesz w tym celu wykonać połączenie próbne do znajomego lub członka rodziny. Możesz także przetestować prędkość swojego internetu na jednej ze stron, które to umożliwiają. Według Skype minimalna prędkość pobierania/przesyłania potrzebna do wykonania rozmowy wideo dobrej jakości to 400-500 kb/s / 400-500 kb/s. Zalecana prędkość pobierania/przesyłania do rozmów HD to od 1,2 Mb/s / 1,2 Mb/s. Jeśli korzystasz z routera Wi-Fi w swoim mieszkaniu/domu, pamiętaj, że czasami jakość połączenia z internetem może być inna w różnych pomieszczeniach. 

 Pomyśl, jakie tematy chcesz poruszyć. Jeśli po raz pierwszy korzystasz z pomocy psychologicznej online, nowe doświadczenie może „wybić Cię z rytmu” i sprawić, że pominiesz coś, o czym pragniesz porozmawiać. Dlatego możesz wcześniej wynotować sobie to, co chcesz powiedzieć terapeucie, na przykład sytuacje, w których czujesz się niekomfortowo. Pamiętaj jednak, że będziesz mieć czas, żeby porozmawiać o wszystkim na kolejnych sesjach. 

 Nie denerwuj się. Sesja terapii online może być dla Ciebie czymś nowym. Jednak nie ma powodów do stresu. Pamiętaj, że terapeuta jest tu po to, żeby Ci pomóc. Nawet jeśli na początku będziesz mieć problemy z otworzeniem się, daj sobie czas. Terapeuta będzie starać się sprawić, żebyś czuła/ł się komfortowo podczas Waszych spotkań. Pamiętaj też, że korzystanie z pomocy psychologicznej nie jest powodem do wstydu czy oznaką słabości. Wykwalifikowany terapeuta to ekspert w dziedzinie psychiki ludzkiej, który wykorzystuje zdobytą podczas szkolenia wiedzę, żeby pomóc Ci zmienić perspektywę i poradzić sobie z różnymi problemami związanymi z psychiką ludzką. Jest to taki sam specjalistą jak dermatolog czy dentysta, ale skupia się na kwestiach umysłu.

Pierwsza sesja psychoterapii poznawczo-behawioralnej

Umów się na sesję terapii i przekonaj się, jak pomożemy Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Masz pytania odnośnie ceny terapii online? Chcesz dowiedzieć się więcej o terapii dla par? Napisz do nas, chętnie Ci pomożemy.

Formularz Ogólny
Akceptacja polityki prywatności i regulaminu: *
Zgoda na otrzymywanie wiadomości: