DOŁĄCZ
DO NASZEGO
ZESPOŁU

Pomagaj bez wychodzenia z domu osobom potrzebującym
terapii poznawczo-behawioralnej w wersji online.

Zaufało nam już ponad 70 terapeutów

Praca dla psychoterapeuty

Poszukujemy psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych (certyfikowanych oraz tych, którzy ukończyli przynajmniej drugi rok szkoły terapii poznawczo-behawioralnej) i chcieliby oferować usługi terapii online. W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

Praca dla psychoterapeuty
 • w zależności od potrzeb terapeuty, zakres godzinowy od 12 do 130 godzin w miesiącu (jako praca dodatkowa lub główne źródło zarobku),
 • brak wymogu wyłączności (możliwa jednoczesna współpraca z innymi portalami i ośrodkami),
 • do wyboru dowolne dni tygodnia i godziny pracy, również weekendy,
 • zapełnienie praktycznie dowolnej liczby godzin dyspozycyjności podanej przez terapeutę,
 • atrakcyjna stawka wynagrodzenia za 50-minutową sesję,
 • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie naszego zespołu, a także możliwość uczestniczenia w innych naszych projektach, takich jak szkolenia,
 • możliwość zmiany dyspozycyjności przez terapeutę z tygodnia na tydzień, a nawet z dnia na dzień.

Zyskaj komfort pracy

My zajmiemy się:
 • zdobywaniem pacjentów,
 • promocją i marketingiem,
 • kontaktem z pacjentami w celu umówienia, przeniesienia i odwołania sesji
 • oraz szeroko pojętą biurokracją.
Dzięki temu Ty będziesz mogła/mógł skupić się na pomaganiu pacjentom.

Pracuj, kiedy i skąd chcesz.
Zyskaj komfort pracy

Nasza misja

Trzymsie.pl było od początku czymś więcej niż samym centrum psychoterapii online. Zaczynaliśmy w 2010 roku jako serwis społecznościowy, w obrębie którego gromadziliśmy relacje osób borykających się z zaburzeniami natury psychicznej. Wspólnie z Uniwersytetem Jagiellońskim, który udzielił projektowi wsparcia, prowadziliśmy ponadto ogólnokrajowe działania, mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat zaburzeń. Choć sytuacja w tym aspekcie jest obecnie nieporównywalnie lepsza niż 10 lat temu, to wciąż staramy się tutaj dołożyć swoje kolejne cegiełki.

Po pewnym czasie uznaliśmy, że poza tymi działaniami, chcemy skupić się na leczeniu – realnie pomagać chorującym wyjść z ich zaburzeń. Nie jest dziełem przypadku, że po przekształceniu się z serwisu społecznościowego w centrum terapii online, trzymsie.pl zaczęło specjalizować się w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Jest to nurt o najlepiej udokumentowanej naukowo skuteczności, co więcej – do obrania takiej drogi skłoniły nas bezpośrednie relacje członków naszej społeczności. Większość pozytywnych historii z naszych blogów, w których udawało się wygrać ostatecznie z danym zaburzeniem, zawierało w sobie terapię poznawczo-behawioralną jako kluczowy składnik sukcesu.

Co do samej formy online terapii w trzymsie.pl, nie trzeba już do niej większości pacjentów przekonywać – dla niektórych, np. mieszkających na terenach podmiejskich lub za granicą, jest to jedyna opcja leczenia, ale ogromna część osób także z dużych miast wybiera tę formę terapii – zostało wielokrotnie udowodnione, że jest ona przynajmniej tak samo skuteczna jak terapia twarzą w twarz*.

Forma online stwarza, poza niezaprzeczalną wygodą, szanse na skrócenie czasu od wystąpienia pierwszych objawów, do zgłoszenia się do specjalisty (jest to często ponad 10 lat!). Wiele osób pisze nam (i są to dla nas bardzo wzruszające lektury), że gdyby nie forma online, nigdy nie wybraliby się do specjalisty zdrowia psychicznego w swoim miejscu zamieszkania, bojąc się że np. zobaczy ich ktoś znajomy. Za nasz najważniejszy sukces i powód do dumy uznajemy setki skutecznie wyleczonych pacjentów oraz osób, których życie zmieniło się o 180 stopni dzięki naszym terapeutom.
*np. https://www.thelancet.com/journals/eclinm/article/PIIS2589-5370(20)30186-3/fulltext

Co nas wyróżnia?

Szybki start
Zacznij przyjmować pacjentów nawet w ciągu kilku dni od zaaplikowania
Wspierający zespół
W każdej sytuacji możesz liczyć na naszą natychmiastową pomoc
Spotkania integracyjne
Uczestnicz w naszych zespołowych spotkaniach (na razie online :))
Elastyczny grafik
Dowolnie dopasuj grafik do swojej preferowanej dostępności
Przejrzyste zasady wynagrodzenia
Dodawaj nowe terminy w kalendarzu i automatycznie zarabiaj więcej

Opinie naszych terapeutów

Karol Siadul

Pracuję jako psychoterapeuta już prawie dwadzieścia lat. Przeszedłem wszystko, co ma do zaoferowania w Polsce ten zawód: bezpłatne staże, umowy śmieciowe, etat za pieniądze zupełnie nieprzystające do skali zadań i obciążeń związanych z pracą.

Dopiero w trzymsie.pl odnalazłem warunki pracy, o jakich zawsze marzyłem. Przedstawię te zalety w kilku punktach:

Karol Siadul

⁃ Praca zdalna. Nie każdemu to odpowiada, nie każdy uważa ją za tak samo wartościową jak bezpośredni kontakt. Osoby patrzące w ten sposób mają mocne argumenty, ale ja wolę widzieć jej zalety. Dzięki pracy online mamy kontakt z pacjentami z całego świata, takimi, którzy z różnych przyczyn nigdy nie trafili by do gabinetu na sesję na żywo. Dojazd do pracy i powrót z niej zajmuje mniej czasu – a więc więcej pozostaje go na inne sprawy. Jeśli jesteście sobie w stanie zorganizować wygodne środowisko pracy i działać systematycznie, tego typu kontakt może być bardzo satysfakcjonujący. W tym dla terapeuty.

⁃ Bardzo sprawna obsługa pacjentów. Zespół bardzo zaangażowanych i zorganizowanych osób na bieżąco obsługuje lwią część kontaktu administracyjnego z pacjentami. Nie musicie więc osobiście pilnować wpłat, umawiania sesji. Ale możecie to robić, jeśli chcecie. Dla mnie to ogromna ulga i wygoda w pracy.

⁃ Wyjątkowa sprawność w pozyskiwaniu pacjentów. Dzięki bardzo efektywnemu marketingowi osoby chętne do terapii napływają niemal bez ustanku. Czyli – nawet kilka nowych osób dziennie. Dzięki temu grafik wypełnia się błyskawicznie, a praca jest realnie dochodowa.

⁃ Rzeczowe i rzetelne podejście do kwestii umów i rozliczeń. Jak już wspomniałem, zespół trzymsie.pl odpowiedzialny za organizację pracy firmy jest bardzo zorganizowany i zaangażowany. To znaczy, że umowa w miarę możliwości będzie dopasowana do waszych potrzeb. Szybko dostaniecie odpowiedzi na maile. A wypłata przychodzi bez problemów i opóźnień. Niby oczywistość, ale zdajecie sobie pewnie sprawę, że nie zawsze jest to regułą.

⁃ Miejsce do rozwinięcia skrzydeł. Wiele psycholożek psychologów, zwłaszcza na początku drogi zawodowej cechuje się pewną ambicją. W trzymsie.pl można rozwinąć ją choćby w kwestii badań naukowych; firma podjęła w tej materii współpracę z Uniwersytetem Jagiellońskim. Jeśli macie ochotę aktywnie uczestniczyć w kształtowaniu się działalności firmy, podrzucać swoje pomysły, to jak najbardziej jest na to miejsce.

⁃ Integracja. Pracownicy trzymsie.pl starają się utrzymywać ze sobą kontakt w trakcie onlinowych zebrań integracyjnych. Na początku patrzyłem na to sceptycznie, ale takie rozwiązanie daje pewną namiastkę pracy zespołowej – możliwość omawiania swoich spraw na bieżąco. Przy tym kontakt ten jest raczej luźny, co z kolei minimalizuje ryzyko frustracji i antagonizmów nieuchronnie pojawiających się w zespołach.

Oczywiście nie ma róży bez kolców. Również i praca w trzymsie.pl ma pewne minusy. Ale ja potrafię wskazać tylko jeden istotny. Jest to forma zatrudnienia. Niestety nie jest oferowana praca na umowę o pracę (możliwe w trzymsie.pl opcje to umowa zlecenie lub b2b), a więc sami musimy dbać o budowanie indywidualnej równowagi pomiędzy życiem zawodowym oraz odpoczynkiem (nie ma np. płatnych urlopów). Na szczęście ten mankament nie rzutuje istotnie na poczucie zadowolenia z pracy. Dzięki dużemu napływowi pacjentów pozbyłem się obaw przed wypadnięciem pacjentów w trakcie urlopu.

Dlatego polecam tą pracę każdemu. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na trzymsie.pl i że właśnie tam obecnie pracuję.

Agnieszka Achramowicz-Bielecki
Agnieszka Achramowicz-Bielecki

Mieszkam w Niemczech, pracowałam w klinice niemieckiej i mogłabym pracować w niej nadal, pracowałam również w znanym Instytucie psychoterapii w Polsce. Wybrałam intuicyjnie Trzymsie, i był to strzał w dziesiątkę. Przede wszystkim wspaniała, wręcz familijna atmosfera, wszyscy mamy wpływ na kształtowanie się naszej Firmy, możliwość pracy z dowolną ilością pacjentów, znakomita, nieustannie udoskonalana praca zespołu administracyjnego, atrakcyjne wynagrodzenia, możliwość rozwoju poprzez pracę naukową bądź realizowanie się poprzez własne projekty – to tylko część profitów wynikających z pracy w Trzymsie. Z racji swojego nieustannego rozwoju, Trzymsie ma w zanadrzu jeszcze wiele interesujących, wręcz zaskakujących propozycji tak dla psychoterapeutów jak i pacjentów. A jakich – sprawdź, serdecznie zapraszamy do naszego Zespołu 🙂

Marta Olszewska

Do Trzymsie trafiłam jako początkujący terapeuta, tuż po niezbyt przyjemnych doświadczeniach z innym pracodawcą. Jestem tu już 1,5 roku i nigdzie się nie wybieram 🙂 Mam poczucie, że jestem częścią prawdziwego Zespołu, gdzie pracodawca bardzo liczy się ze zdaniem pracowników. Wszyscy są pomocni, a przy tym ciepli i życzliwi. Do tego bardzo atrakcyjne warunki finansowe i elastyczny grafik, który zależy tak naprawdę od terapeuty. Myślę, że miałam ogromne szczęście, że na początku swojej drogi trafiłam na tak dobre miejsce i jestem za to wdzięczna.

Marta Olszewska

Dołącz do nas

Dołącz do nas
Zgłoszenie wraz z CV (lub opisem wykształcenia/doświadczenia w okienku „wiadomość”), a także wszelkie dodatkowe pytania prosimy przesyłać przez formularz lub na maila piotr@trzymsie.pl:

  Polityka prywatności

  Regulamin

  "Pracuję jako psychoterapeuta już prawie dwadzieścia lat. Dopiero w trzymsie.pl odnalazłem warunki pracy, o jakich zawsze marzyłem."