Jak działają wyniki wyszukiwania

Od czego zależy pozycja/obecność terapeuty na liście?

Wszyscy terapeuci współpracujący z portalem Trzymsie.pl przyjmują pacjentów w formule online. Aby znaleźć odpowiedniego dla siebie terapeutę i termin, należy na górze strony głównej kliknąć przycisk ‘Zapisz się na sesję’, a następnie wybrać odpowiedni przycisk opisujący problem lub rodzaj poszukiwanej terapii.

Możliwy jest również wybór terapeuty z list w innych miejscach na stronie, bez dopasowywania wybranych terapeutów do konkretnego problemu.

Obecność ani kolejność terapeutów na listach w żadnym miejscu na stronie nie jest uzależniona od dokonania przez terapeutów jakichkolwiek płatności – Trzymsie.pl nie pobiera od terapeutów opłat za obecność na stronie trzymsie.pl czy pozycję na listach na stronie, więc nie występuje rozróżnienie na profile płatne i bezpłatne.

Obecność lub pozycja terapeuty na listach zależą od:

  • dopasowania do problemu (jeśli został użyty przez pacjenta klucz problemu, tj. wybór problemu, pod kątem którego pacjent szuka terapii)
  • ostatnich dostępności (czynnik zależny od tego, jak szybko psychoterapeuta jest w stanie przyjąć pacjenta oraz czy oferowana dostępność jest atrakcyjna dla potencjalnych pacjentów)
  • doświadczeń pacjentów danego terapeuty (czynnik zależny od ocen terapeuty w ankietach wysyłanych dotychczasowym pacjentom, ich liczby oraz od tego jak dawno były wystawione)
  • czynnika nowości (pozycja nowych psychoterapeutów na listach jest wyższa przez okres maksymalnie miesiąca od momentu rozpoczęcia przez nich współpracy z Trzymsie.pl – dzięki temu zbierane są dane, które pomagają określić na jakiej pozycji wyświetlić profil terapeuty w przyszłości).

Niektóre powyższe czynniki mogą mieć większy wpływ na obecność lub pozycję na listach niż inne. Zastrzegamy, że powyższe czynniki mogą być modyfikowane w przyszłości, dzięki czemu będziemy mogli wciąż dostarczać pacjentom jak najlepsze wyniki. Liczba terapeutów pokazywanych na listach może być zmienna i zależna od tego, jak wielu terapeutów ma wolne terminy sesji w najbliższym czasie.

Dlaczego terapia online z trzymsie.pl?

Pomożemy Ci wygrać z lękiem, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Psycholog online wesprze Cię także w przypadku problemów związanych z relacjami z innymi, niską samooceną, brakiem motywacji, stresem czy bezsennością, w momencie ważnych zmian życiowych takich jak emigracja, macierzyństwo czy poszukiwanie nowej pracy i trudnych sytuacjach życiowych. Prowadzimy psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, o najlepiej udowodnionej skuteczności. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 160-250 zł.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Naszym celem jest, aby skutecznie pomóc w Twoim problemie.

Umów się na sesję

Wirtualna recepcja

Zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, abyśmy przekazali Twoje zapytanie konkretnemu terapeucie, napisz nam któremu.