Elżbieta Dryja
Terapia online przez Skype

Elżbieta Dryja

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Z Panią Elżbietą czuję się bardzo swobodnie kiedy przeprowadzamy sesję. Dzięki terapii otrzymałem niezbędną wiedzę jak sprawnie uporać się z moimi problemami." Paweł

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Elżbieta Dryja i jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna, psychoonkologiem, interwentem kryzysowym oraz psychoterapeutą w trakcie specjalizacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem afektywnym dwubiegunowym, zaburzeniami lękowymi, napadami paniki, agorafobią, fobią swoistą, fobią społeczną, zaburzeniami lękowymi uogólnionymi, zaburzeniami z objawami somatycznymi, zaburzeniami związanymi z traumą i stresem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu i czuwania oraz kryzysem emocjonalnym i psychicznym. Jestem członkiem zespołu Interwencji Kryzysowej w ramach przeciwdziałania przemocy w rodzinie i pracy psychologicznej z ofiarami, sprawcami przemocy i osobami dotkniętych kryzysem w sytuacji wydarzeń urazowych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Elżbieta Dryja

Opinie

„Dzięki terapii zaczęłam zwracać uwagę na to co ja czuje w sytuacjach emocjonalnych i doszukiwać się myśli, lub przekonań które były przyczyną tych stanów. Gdy popełniam błędy staram się odnosić mniej krytycznie do nich, nie roztrząsać, a zastanowić się co zrobić aby ich nie powtarzać. Zauważyłam też, że rzadziej odkładam zrobienie jakiś zadań na później i często przyświeca mi przy tym myśl w stylu “ zrób to teraz, później będziesz mieć luz i spokojną głowę”. Lepiej sypiam, dużo częściej rozmawiam z bliskimi osobami, zaczęłam być bardziej aktywna fizycznie i w ogóle dbać o siebie, czytam więcej książek. Odnośnie samych sesji to je lubiłam i czułam się komfortowo.”

Marcelina

„Z Panią Elżbietą czuję się bardzo swobodnie kiedy przeprowadzamy sesję. Rozmawiamy o każdym moim problemie i nie odczułem ani razu, żebym był niezrozumiany. W razie wątpliwości rozmawiamy na dany temat, tak długo aż staje się zrozumiały dla nas obojga. Uważam, że sesje bardzo pomogły w mojej sytuacji. Czuję, że bez nich byłoby o wiele trudniej przejść przez moje problemy. Dzięki terapii otrzymałem niezbędną wiedzę jak sprawnie uporać się z moimi problemami oraz ćwiczenia/narzędzia, które pomagają mi poprawić moje zachowania.”

Paweł

O mnie

Oferuję psychoterapię w nurcie terapii poznawczo–behawioralnej. Podejmując się psychoterapii, ważna dla mnie jest relacja terapeutyczna z pacjentem, zawarcie kontraktu, nawiązanie i podtrzymywanie kontaktu interpersonalnego. Podczas sesji przeprowadzenie wywiadu prowadzi do poznania problemu pacjenta, a następnie do ustalenia celów terapii. Psychoterapia to czas na wdrożenie konkretnych technik, wymierzonych w określone problemy, konfrontowanie się ze swoimi lękami, blokadami i barierami.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam pierwszy stopień studiów podyplomowych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Sopocie, studia podyplomowe z Psychoonkologii na SWPS w Warszawie oraz z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie przygotowuję się do Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies Accreditation Certificate. Odbyłam staż kliniczny w Szpitalu MSWiA w Poradni Centrum Zdrowia Psychicznego w Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Podnosząc swoje kwalifikacje, uczestniczę w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, seminariach z zakresu zaburzeń osobowości, profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, Dialogu Motywującego, Terapii Simontonowskiej dla pacjentów onkologicznych, Racjonalnej Terapii Zachowania, Mindfulness Based Stress Reduction. W obszarze mojego zainteresowania pozostają także zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.
Elżbieta Dryja

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.