Michalina Knopp-Hibszer
Terapia online przez Skype

Michalina Knopp-Hibszer

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Michalina Knopp-Hibszer, jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 789). Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi (m.in. fobia społeczna, lęk uogólniony, hipochondria, napady lęku panicznego, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne), zaburzeniami nastroju (depresja, choroba afektywna-dwubiegunowa), zaburzeniami snu czy powtarzalnymi czynnościami skupionymi na ciele (BFRB, dermatillomania, trichotillomania). Pracuję również z pacjentami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości i towarzyszę w przezwyciężaniu kryzysów emocjonalnych, trudności w relacjach, niskiej samooceny, nadmiernego perfekcjonizmu oraz w nauce asertywności. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami dorosłymi chorującymi somatycznie oraz z pacjentami LGBT+. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Michalina Knopp-Hibszer

O mnie

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 789. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk i staży (m.in. w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego, w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, w Poradni Zdrowia Psychicznego). Pracowałam także na stanowisku psychologa w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny oraz Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii nabywałam ponadto w ramach współpracy z prywatnym gabinetem psychoterapeutycznym.

Profesjonalna pomoc

Jako członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) kieruję się zasadami kodeksu etyki zawodowej PTTPB, a swoją pracę poddaję regularniej superwizji. Systematycznie pogłębiam wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. W pracy z pacjentami ważne jest dla mnie budowanie atmosfery zaufania i zrozumienia. Jako terapeuta, w sposób nienarzucający, z poszanowaniem autonomii i wiarą, że to pacjent jest ekspertem od samego siebie, towarzyszę mu w pokonywaniu życiowych trudności i powrocie do równowagi poprzez wyposażanie go w narzędzia potrzebne do dokonywania zmian.
Michalina Knopp-Hibszer

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.