Malwina Prajwowska
Terapia online przez Skype

Malwina Prajwowska

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Malwina Prajwowska i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) oraz zaburzeniami adaptacyjnymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Malwina Prajwowska

O mnie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc konsultacje psychologiczne, terapię oraz diagnozę neuropsychologiczną w takich miejscach jak poradnia zdrowia psychicznego oraz poradnia psychologiczna. W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Propagowania i Rozwoju Wiedzy o Zaburzeniach Pamięci i Chorobach Otępiennych Cogito prowadziłam warsztaty zajęciowe z elementami arteterapii oraz grupowe treningi usprawniające pamięć i pozostałe funkcje poznawcze. Pracowałam również z dziećmi i młodzieżą w szkołach podstawowych oraz gimnazjach, pełniąc rolę psychologa szkolnego, a także w przedszkolu - pracując z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Organizowałam i przeprowadzałam warsztaty dotyczące motywacji, agresji i przemocy, uzależnień, skutecznej komunikacji, sposobów radzenia sobie ze stresem oraz poczucia własnej wartości.

Profesjonalna pomoc

Jestem magistrem Psychologii, ukończyłam też Pedagogikę Opiekuńczą i Resocjalizacyjną oraz studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie - w trakcie 4-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie indywidualne podejście do problemu pacjenta oraz budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.
Malwina Prajwowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.