Depresja – rad kilka by depresyjna

14-07-2019

Wpis z 14.07.2019

 

Ja tutaj tylko wrzucę extra kampanie społeczną – szczególnie ciekawą dla facetów. Super męski sportowiec i trener rugby opowiada o swojej depresji i lękach no i jak z tego wyszedł. This is the Man Panowie! Do mnie bardzo trafiły te rady jak się borykałam z deprechą. No i leki i terapia były grane.

 

https://youtu.be/ofc62mLD-UA
https://youtu.be/qKDcecbc8X4

 

Trzymsie się!

   

Psycholog online, psychoterapia przez internet

 

Dlaczego terapia online z trzymsie.pl?

Pomożemy Ci wygrać z lękiem, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Psycholog online wesprze Cię także w przypadku problemów związanych z relacjami z innymi, niską samooceną, brakiem motywacji, stresem czy bezsennością, w momencie ważnych zmian życiowych takich jak emigracja, macierzyństwo czy poszukiwanie nowej pracy i trudnych sytuacjach życiowych. Prowadzimy psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, o najlepiej udowodnionej skuteczności. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 160-250 zł.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Naszym celem jest, aby skutecznie pomóc w Twoim problemie.

Umów się na sesję

Wirtualna recepcja

Zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, abyśmy przekazali Twoje zapytanie konkretnemu terapeucie, napisz nam któremu.