Cześć wszystkim

10-07-2019

Wpis z 10.07.2019

Dzień dobry! Witam wszystkich nerwusów. Jestem tu nowa i chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami z nerwicą. Dotychczas próbowałam leków, nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z psychoterapią. I leki muszę przyznać, że działały – niektóre lepiej, niektóre gorzej, ale dawałby mi chwile wytchnienia, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że dawały mocną namiastkę normalności :)))

 

Ale jeśli psychoterapia rzeczywiście miałaby pomóc mi się z tym badziewiem uporać raz na zawsze, to I’m in.

 

Całe moje życie wydaje mi się najnormalniejsze na świecie, najzwyklejsze, ani super dobre, ani złe – ciekawość mnie rozpiera skąd nerwica się do mnie przypałętała. No ale z tą niewiedzą mogę żyć jeśli minie :)))

 

Tyle tytułem wstępu!

 

buźka

 

Psycholog online, psychoterapia przez internet

 

Dlaczego terapia online z trzymsie.pl?

Pomożemy Ci wygrać z lękiem, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Psycholog online wesprze Cię także w przypadku problemów związanych z relacjami z innymi, niską samooceną, brakiem motywacji, stresem czy bezsennością, w momencie ważnych zmian życiowych takich jak emigracja, macierzyństwo czy poszukiwanie nowej pracy i trudnych sytuacjach życiowych. Prowadzimy psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, o najlepiej udowodnionej skuteczności. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 160-250 zł.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Naszym celem jest, aby skutecznie pomóc w Twoim problemie.

Umów się na sesję

Wirtualna recepcja

Zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, abyśmy przekazali Twoje zapytanie konkretnemu terapeucie, napisz nam któremu.