List do pacjentki cierpiącej na natręctwa – od osoby, która wygrała walkę

10-08-2019

8.10.2019

Doskonale wiem, że nie łatwo jest znaleźć odpowiednie słowa pocieszenia i wsparcia, które mogłyby przynieść ulgę w cierpieniu i lęku, który nieustannie jak cień towarzyszy w codziennym życiu.Wiem też jak trudna jest walka z myślami, które generują niewyobrażalny strach. Cały czas toczę tą walkę… ale od pewnego czasu zwycięsko 🙂 choć wydawało mi się to niemożliwe do osiągnięcia, a zdobycie szczytu drabiny ekspozycji tak irracjonalne i nierealne, jak natrętne myśli, które towarzyszyły mi przez tak długi czas. Te wszystkie zachowania zabezpieczające stały się częścią mnie, myśli i permanentny lęk również. W końcu zrozumiałam, że nie chcę z tym balastem ‘żyć’. Napisałam żyć w cudzysłowie, bo to nie było chyba życie tylko taka ‘egzystencja’ – przetrwanie… dopiero teraz czuję, że żyję… naprawdę żyję.

 

 

Mamy obie ogromne szczęście, że nasze losy skrzyżowały się z Panią Agnieszką. To dzięki jej wsparciu mogę się cieszyć życiem. Bardzo mocno w to wierzę, że i Pani wkrótce się uda 🙂 Musi zawalczyć Pani o siebie, o swój spokój i szczęście. Jestem przykładem, że to naprawdę jest możliwe.

 

Bardzo mocno trzymam za Panią kciuki!

 

PS Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

 

Dużo siły i wiary, że się da, bo się da! 🙂

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

A.

 

 

Psycholog online, psychoterapia przez internet

 

 

Dlaczego terapia online z trzymsie.pl?

Pomożemy Ci wygrać z lękiem, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową, zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami oraz traumami. Psycholog online wesprze Cię także w przypadku problemów związanych z relacjami z innymi, niską samooceną, brakiem motywacji, stresem czy bezsennością, w momencie ważnych zmian życiowych takich jak emigracja, macierzyństwo czy poszukiwanie nowej pracy i trudnych sytuacjach życiowych. Prowadzimy psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, o najlepiej udowodnionej skuteczności. Jedna sesja terapii trwa 50 minut i kosztuje 160-250 zł.

W trzymsie.pl lubimy konkrety. Naszym celem jest, aby skutecznie pomóc w Twoim problemie.

Umów się na sesję

Wirtualna recepcja

Zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu, dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, abyśmy przekazali Twoje zapytanie konkretnemu terapeucie, napisz nam któremu.