Paweł Kucharski
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Paweł Kucharski i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci poradzić sobie z zaburzeniami lękowymi (lęk napadowy, fobie, zespół lęku uogólnionego) oraz zaburzeniami nastroju (CHAD, depresja). Udzielam także wsparcia dla osób z zaburzeniami psychotycznymi. Pomagam pacjentom mającym trudności wynikające z doświadczenia traumatycznych wydarzeń, w radzeniu sobie ze stresem, relacjach interpersonalnych czy pragnącym poszerzyć rozwój osobisty. W kontakcie indywidualnym pracuję z osobami dorosłymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Paweł Kucharski

O mnie

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalności psychologia stosowana. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo–behawioralnej w Centrum Terapeutyczno–Szkoleniowym „Tercognitiva”. W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie autentyczność, szczerość oraz empatia. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w ramach stażów i praktyk (m.in. w Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego, Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego, Fundacji „Znaczenie” oraz Ośrodku Rewalidacyjno–Wychowawczym „Bona Fide” na rzecz Osób Niepełnosprawnych). Obecnie jestem pracownikiem Szpitala Klinicznego im. Józefa Babińskiego. Swoją pracę poddaję superwizji.
Paweł Kucharski

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.