Paulina Głuska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Paulina Głuska i jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutką w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, adaptacyjnymi i trudnościami w radzeniu sobie z emocjami. Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie życiowym, cierpiącymi z powodu braku satysfakcji z życia, trudności w relacjach interpersonalnych oraz obniżonej samooceny. Szczególne znaczenie ma dla mnie budowanie z pacjentem relacji opartej na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i dobrej komunikacji. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Paulina Głuska

O mnie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność Psychologia Kliniczna) oraz I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Doświadczenia w pracy zawodowej zdobywałam, prowadząc terapię grupową, konsultacje, poradnictwo oraz terapię indywidualną dla młodzieży i osób dorosłych: na oddziale dziennym psychiatrycznym, w poradni zdrowia psychicznego, poradni psychologicznej, ośrodku interwencji kryzysowej, a także fundacji wspierającej osoby w trudnej sytuacji życiowej.

Profesjonalna pomoc

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.
Paulina Głuska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.