Patrycja Skica-Ryżka
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Patrycja Skica-Ryżka i jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję z osobami dorosłymi, które zmagają się z obniżonym nastrojem, depresją, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, lękiem uogólnionym, przewlekłym stresem, problemami ze snem oraz zaburzeniami osobowości. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Patrycja Skica-Ryżka

Opinie

„Pani Patrycja jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z ogromną wiedzą psychologiczną. Potrafi wysłuchać i wczuwa się w problemy pacjenta. Starannie dostosowała proces psychoterapeutyczny do mojego problemu. Dzięki niej dużo się nauczyłem o sobie i zdobyłem techniki jak radzić sobie w trudnym sytuacjach. Serdecznie polecam, nie ma co się bać psychoterapii, bo może okazać się szansą na poprawę jakości życia”

Przemek

„Terapię z Panią Patrycją miałam online, ponieważ mieszkam za granicą. Mimo takiej wersji terapii czułam pełne zaangażowanie i dobry kontakt z Panią Patrycją. Byłam zaskoczona jak szybko nasza praca przyniosła pierwsze efekty. Odzyskałam spokój i znowu zaczęłam żyć bez lęków. Polecam całym sercem”

Estera

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z poszerzonym modułem zaburzeń seksualnych, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, do którego należę. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i schizofrenią, a także z osobami starszymi cierpiącymi z powodu otępienia. Wiedzę i umiejętności zdobyłam, współpracując wolontaryjnie m.in. z Maltańskim Centrum Pomocy i Polskim Czerwonym Krzyżem. W ramach pomocy instytucjonalnej przez trzy lata pracowałam z osobami przewlekłe chorymi psychicznie. Z psychoterapią online mam styczność od 2020 r., ponieważ wtedy dołączyłam do projektu Psychologów i Psychoterapeutów dla Społeczeństwa, gdzie wspierałam pracowników służby zdrowia w okresie pandemii. Obecnie ukończyłam staż psychoterapeutyczny pod opieką certyfikowanego psychoterapeuty. Jestem także w trakcie realizacji stażu klinicznego w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Profesjonalna pomoc

W terapii niezwykle ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, odpowiednia psychoedukacja oraz aktywny udział pacjenta w procesie terapeutycznym. W swojej pracy używam narzędzi o potwierdzonej naukowo skuteczności. Wykorzystuję elementy terapii schematu, ACT i DBT. Wraz z pacjentem poszukuję adekwatnych rozwiązań dostosowanych do danego problemu. Pokazuję jak rozpoznawać, weryfikować i odpowiednio reagować na nieprzystosowawcze myśli i przekonania. Dzielę się wiedzą umożliwiającą rozumienie własnych emocji. Towarzyszę w procesie terapeutycznym, który umożliwia pacjentowi odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Moją pracę poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów.
Patrycja Skica-Ryżka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.