Patrycja Skica-Ryżka
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Patrycja Skica-Ryżka i jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję z osobami dorosłymi, które zmagają się z obniżonym nastrojem, depresją, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, lękiem uogólnionym, przewlekłym stresem, problemami ze snem oraz zaburzeniami osobowości. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Patrycja Skica-Ryżka

Opinie

„Pani Patrycja jest bardzo ciepłą i życzliwą osobą z ogromną wiedzą psychologiczną. Potrafi wysłuchać i wczuwa się w problemy pacjenta. Starannie dostosowała proces psychoterapeutyczny do mojego problemu. Dzięki niej dużo się nauczyłem o sobie i zdobyłem techniki jak radzić sobie w trudnym sytuacjach. Serdecznie polecam, nie ma co się bać psychoterapii, bo może okazać się szansą na poprawę jakości życia”

Przemek

„Terapię z Panią Patrycją miałam online, ponieważ mieszkam za granicą. Mimo takiej wersji terapii czułam pełne zaangażowanie i dobry kontakt z Panią Patrycją. Byłam zaskoczona jak szybko nasza praca przyniosła pierwsze efekty. Odzyskałam spokój i znowu zaczęłam żyć bez lęków. Polecam całym sercem”

Estera

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie 4-letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z poszerzonym modułem zaburzeń seksualnych, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, do którego należę. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i schizofrenią, a także z osobami starszymi cierpiącymi z powodu otępienia. Wiedzę i umiejętności zdobyłam, współpracując wolontaryjnie m.in. z Maltańskim Centrum Pomocy i Polskim Czerwonym Krzyżem. W ramach pomocy instytucjonalnej przez trzy lata pracowałam z osobami przewlekłe chorymi psychicznie. Z psychoterapią online mam styczność od 2020 r., ponieważ wtedy dołączyłam do projektu Psychologów i Psychoterapeutów dla Społeczeństwa, gdzie wspierałam pracowników służby zdrowia w okresie pandemii. Obecnie ukończyłam staż psychoterapeutyczny pod opieką certyfikowanego psychoterapeuty. Jestem także w trakcie realizacji stażu klinicznego w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Profesjonalna pomoc

W terapii niezwykle ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna, odpowiednia psychoedukacja oraz aktywny udział pacjenta w procesie terapeutycznym. W swojej pracy używam narzędzi o potwierdzonej naukowo skuteczności. Wykorzystuję elementy terapii schematu, ACT i DBT. Wraz z pacjentem poszukuję adekwatnych rozwiązań dostosowanych do danego problemu. Pokazuję jak rozpoznawać, weryfikować i odpowiednio reagować na nieprzystosowawcze myśli i przekonania. Dzielę się wiedzą umożliwiającą rozumienie własnych emocji. Towarzyszę w procesie terapeutycznym, który umożliwia pacjentowi odzyskanie kontroli nad własnym życiem. Moją pracę poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów.
Patrycja Skica-Ryżka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.