Patrycja Langa
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Patrycja Langa i jestem psycholożką oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pracuję z osobami dorosłymi, które borykają się z depresją, nadmiernym lękiem w sytuacjach społecznych czy przy okazji interakcji z innymi ludźmi, atakami paniki, stresem, lękiem o zdrowie, obniżonym nastrojem, zamartwianiem się, natrętnymi myślami lub/i kompulsjami, kłopotami ze snem, wybuchami złości, niskim poczuciem własnej wartości, prokrastynacją, perfekcjonizmem lub mizofonią. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Patrycja Langa

O mnie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam głównie w Centrum Interwencji Kryzysowej Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę jako interwentka kryzysowa, na oddziale psychiatrycznym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza, na stażu w poradni AMiE prowadząc celowaną terapię krótkoterminową oraz w pracy gabinetowej. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego, całościowego szkolenia z terapii poznawczo – behawioralnej z dialogiem motywującym organizowanym przez Akademię Motywacji i Edukacji, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Europejskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej i pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. W pracy niezwykle ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz relacja, którą wspólnie budujemy. Pracuję z pełnym zaangażowaniem i empatią, wykorzystując przebadane i skuteczne metody pomocy. Jeżeli chciałabyś/chciałbyś, abym towarzyszyła Ci w podróży do życia, którym chcesz żyć, zapisz się na konsultację.
Patrycja Langa

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.