Michalina Płotka
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Michalina Płotka i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Moja wiedza oraz praktyka umożliwiają mi pracę z osobami zmagającymi się z niską samooceną, trudnościami w relacjach, kryzysem emocjonalnym, zaburzeniami afektywnymi, lękowymi oraz zaburzeniami odżywiania. Pomagam również pacjentom z depresją. Pracuję z osobami dorosłymi i z młodzieżą od 16 roku życia. Zapraszam także na konsultacje rodzicielskie. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Michalina Płotka

O mnie

Wykształcenie zdobywałam na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie. Dotychczas współpracowałam z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi oraz zdrowia psychicznego, gdzie przeprowadzałam diagnozy psychologiczne i prowadziłam wsparcie psychoterapeutyczne. Przez wiele lat byłam związana z pracą z dziećmi i młodzieżą, jestem realizatorką warsztatów dla rodziców oraz posiadam liczne szkolenia w zakresie udzielania wsparcia i podnoszenia kompetencji rodzicielskich. W swojej pracy z uważnością przyglądam się zgłaszanym problemom oraz dążę do tego, aby moja praktyka była dostosowana indywidualnie do pacjenta i jego potrzeb.

Profesjonalna pomoc

Proces terapeutyczny odbieram jako wspólną drogę, w której moją rolą jest towarzyszenie drugiej osobie do momentu odzyskania równowagi psychicznej oraz osiągnięcia wyznaczonych celów. Ogromną wartość stanowi dla mnie szczera relacja terapeutyczna, oparta na wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Umiejętności psychoterapeutyczne rozwijam, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach w obszarze zdrowia psychicznego oraz pomocy psychologicznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Prywatnie jestem pasjonatką podróży, aktywności fizycznej i dobrego jedzenia.
Michalina Płotka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.