Martyna Powierża-Damięcka
Terapia online przez Skype
Terapia online przez Signal
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Martyna Powierża-Damięcka. Jestem psychologiem, Certyfikowanym Specjalistą Terapii Uzależnień i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. W swojej praktyce zwracam szczególną uwagę na autentyczność, szacunek i ciepło w relacji terapeutycznej. Chętnie Ci pomogę, jeśli borykasz się z: niską samooceną, obniżonym nastrojem, depresją, lękami, natręctwami lub masz trudność w zaprzestaniu wykonywania czynności, które Ci nie służą. Prowadzę terapię dla osób dorosłych i młodzieży od lat 16. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Martyna Powierża-Damięcka

O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem ze specjalnością zdrowia i rehabilitacji. Jestem także terapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu prowadzonego przez Akademię Poznawczą i Schematu Inter Ego. Na co dzień pracuję w poradni psychologicznej. Prywatnie jestem instruktorką nordic walking, pasjonatką fotografii, miłośniczką zdrowego jedzenia i morsem.

Profesjonalna pomoc

Posiadam certyfikat Specjalisty Terapii Uzależnień. Jestem także członkinią Towarzystwa terapeutycznego PTTPB. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Martyna Powierża-Damięcka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.