Marta Puchała
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Marta Puchała

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"(...) Empatyczna i profesjonalna Pani Marta to psychoterapeutka przez duże „P”, w terapii posługuje się różnymi technikami, ćwiczeniami i zadaniami do pracy własnej w domu, dzięki czemu efekty terapii są szybko odczuwalne. Serdecznie polecam sesje terapeutyczne u Pani Marty, ponieważ jej wiedza i zaangażowanie w pracę z pacjentem sprawiają, że terapia jest skuteczna i realnie poprawia jakość życia." Magdalena

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Puchała i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji. Pracuję z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia nastroju, depresję, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD), zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania oraz z obniżonym poczuciem własnej wartości. Pomagam w funkcjonowaniu osobom z ADHD oraz spektrum autyzmu. Pracuję z osobami dorosłymi oraz nastolatkami od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marta Puchała

Opinie

„Pod koniec 2022r. zaczęłam terapię u Pani Marty, pod kątem fobii społecznej, ale nie tylko. Od pierwszej sesji Pani Marta stworzyła atmosferę pełną zrozumienia i otwartości, bezpieczną przestrzeń do wyrażania swoich myśli i uczuć. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu procesu terapeutycznego, efekty już są, a z każdej kolejnej sesji wynoszę coś nowego. Empatyczna i profesjonalna Pani Marta to psychoterapeutka przez duże "P", w terapii posługuje się różnymi technikami, ćwiczeniami i zadaniami do pracy własnej w domu, dzięki czemu efekty terapii są szybko odczuwalne. Serdecznie polecam sesje terapeutyczne u Pani Marty, ponieważ jej wiedza i zaangażowanie w pracę z pacjentem sprawiają, że terapia jest skuteczna i realnie poprawia jakość życia.”

Magdalena

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie o kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna oraz podyplomowe studia „przygotowanie pedagogiczne dla psychologów”. Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie całościowego szkolenia, przygotowującego do zdobycia certyfikatu.

Profesjonalna pomoc

W pracy bardzo ważna dla mnie jest relacja terapeutyczna opierająca się na poczuciu bezpieczeństwa, empatii i zaufaniu. Stale poszerzam swoją wiedzę, dlatego ciągle rozwijam się, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Jestem ponadto hipoterapeutką - prowadzę terapię z udziałem koni dla osób ze spektrum autyzmu, ADHD, czy zaburzeniami przetwarzania sensorycznego. Prywatnie moją pasją jest jazda konna, uwielbiam zwierzęta, podróże, w których cenię sobie piękno natury oraz książki.
Marta Puchała

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.