Marta Dymowska-Walkowiak
Terapia online przez Skype

Marta Dymowska-Walkowiak

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Marta Dymowska-Walkowiak i od 2008 roku pracuję jako psycholog. Udzielam wsparcia psychologicznego dla osób w kryzysie emocjonalnym. Pomagam w zrozumieniu emocji i przerywaniu negatywnych wzorców zachowań. Prowadzę konsultacje indywidualne dla osób dorosłych oraz porady dla par. Udzielam wsparcia w problemach wychowawczych oraz pomagam w podjęciu trudnych decyzji. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł - sesja indywidualna, 240 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Marta Dymowska-Walkowiak

O mnie

W 2008 roku ukończyłam pięcioletnie jednolite studia magisterskie na Wydziale Psychologii WSFiZ w Warszawie. W 2009 roku ukończyłam podyplomową Szkolę Treningu i Warsztatu Psychologicznego prowadzoną przez Ośrodek Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA. W latach 2012-2016 odbywałam szkolenie z zakresu psychoterapii, zakończone Certyfikatem Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 582 akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W 2017 roku odbyłam szkolenie z zakresu Terapii Schematów akredytowane przez International Society of Schema Therapy (ISST).

Profesjonalna pomoc

Jestem dyplomowanym psychologiem, członkiem Berufsverband Deutscher Psychologinnen und Psychologen oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem terapeutą certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (numer certyfikatu 582). Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły sytuacji kryzysowej lub mają wrażenie, że ciągle powielają te same schematy, przez co stoją w miejscu i nie mogą zaspokoić swoich potrzeb. Specjalizuję się w terapii zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, PTSD oraz zaburzeń osobowości. W swojej pracy gwarantuję profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek dla klienta. Pracuję pod stałą superwizją oraz w oparciu o zasady kodeksu etycznego zawodu psychologa.
Marta Dymowska-Walkowiak

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.