Maria Pyziak
Terapia online przez Skype

Maria Pyziak

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Maria Pyziak i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype poradzić sobie z depresją, zaburzeniami lękowymi, problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, trudnościami związanymi z radzeniem sobie ze stresem oraz zaburzeniami związanymi z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami. Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Maria Pyziak

Opinie

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Marią. Jest ona osobą bardzo ciepłą i empatyczną, co wpływa na poczucie dużej swobody i komfortu podczas spotkań. Odniosłam wrażenie, że jest to specjalista, który doskonale wie jak indywidualnie podejść do pacjenta, a prowadzona terapia ma jasno określony cel, do którego dąży się na spotkaniach. Serdecznie polecam.”

Katarzyna

„Chciałabym podzielić się z moją dotychczasową opinia na temat Pani Marii. Dzisiaj odbyła się moja czwarta sesja z, Panią Maria i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Pani Maria jest osobą bardzo spokojna, uważna z dużą dozą empatii do drugiego człowieka. Terapia z Panią Maria jest bardzo relaksującą i czuję że Pani Maria podchodzi do tego w sposób bardzo zaangażowany. Liczę na dalszą owocna współpracę.”

Natalia

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem, a także certyfikowaną psychoterapeutką po czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (certyfikat psychoterapeuty PTTPiB nr 1206). Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii zaburzeń zachowania i pomocy psychologicznej. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziałach psychiatrii Szpitala im. Ludwika Rydygiera, Szpitala Uniwersyteckiego i Specjalistycznego Szpitala im dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, a także w gabinetach prywatnych.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy z pacjentami obserwuję, że odpowiednio dobrane metody terapeutyczne w połączeniu z ciepłym, empatycznym i otwartym podejściem pomagają im zmierzyć się nawet z bardzo trudnymi problemami, a także przynoszą ulgę w cierpieniu i dają narzędzia do coraz lepszego radzenia sobie. Mając na uwadze indywidualność każdego z moich pacjentów, a także potrzebę nieustannego rozwoju, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Maria Pyziak

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.