Maria Pyziak
Terapia online przez Skype

Maria Pyziak

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Maria Pyziak i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype poradzić sobie z depresją, zaburzeniami lękowymi, problemami emocjonalnymi, trudnościami w relacjach, trudnościami związanymi z radzeniem sobie ze stresem oraz zaburzeniami związanymi z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami. Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Maria Pyziak

Opinie

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Marią. Jest ona osobą bardzo ciepłą i empatyczną, co wpływa na poczucie dużej swobody i komfortu podczas spotkań. Odniosłam wrażenie, że jest to specjalista, który doskonale wie jak indywidualnie podejść do pacjenta, a prowadzona terapia ma jasno określony cel, do którego dąży się na spotkaniach. Serdecznie polecam.”

Katarzyna

„Chciałabym podzielić się z moją dotychczasową opinia na temat Pani Marii. Dzisiaj odbyła się moja czwarta sesja z, Panią Maria i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Pani Maria jest osobą bardzo spokojna, uważna z dużą dozą empatii do drugiego człowieka. Terapia z Panią Maria jest bardzo relaksującą i czuję że Pani Maria podchodzi do tego w sposób bardzo zaangażowany. Liczę na dalszą owocna współpracę.”

Natalia

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Jestem psychologiem, a także certyfikowaną psychoterapeutką po czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS (certyfikat psychoterapeuty PTTPiB nr 1206). Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii zaburzeń zachowania i pomocy psychologicznej. Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziałach psychiatrii Szpitala im. Ludwika Rydygiera, Szpitala Uniwersyteckiego i Specjalistycznego Szpitala im dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, a także w gabinetach prywatnych.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy z pacjentami obserwuję, że odpowiednio dobrane metody terapeutyczne w połączeniu z ciepłym, empatycznym i otwartym podejściem pomagają im zmierzyć się nawet z bardzo trudnymi problemami, a także przynoszą ulgę w cierpieniu i dają narzędzia do coraz lepszego radzenia sobie. Mając na uwadze indywidualność każdego z moich pacjentów, a także potrzebę nieustannego rozwoju, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Maria Pyziak

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.