Małgorzata Pluta-Kołodziej
Terapia online przez Skype

Małgorzata Pluta-Kołodziej

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Pani Małgorzata to psycholog który bardzo mi pomógł pod czas sesji online poprzez rozmowę i liczne ćwiczenia oraz to że widać po jej zaangażowaniu w pracę że robi to z wielkim sercem. <3" Zuza

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Małgorzata Pluta-Kołodziej i jestem psychologiem klinicznym, muzykoterapeutą oraz certyfikowanym psychoterapeutą nurtu poznawczo-behawioralnego. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju (depresja, mania, choroba afektywna dwubiegunowa), zaburzeniami lękowymi (GAD, lęk paniczny, fobia, OCD), zaburzeniami odżywiania (bulimia, objadanie się), zespołem stresu pourazowego i zaburzeniami psychosomatycznymi. Prowadzę terapię indywidualną dla osób doświadczających trudności w relacjach społecznych, niskiej samooceny, kryzysu, zaburzeń osobowość, borykającymi się z bezsennością. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Małgorzata Pluta-Kołodziej

Opinie

„Pani Małgorzata to psycholog który bardzo mi pomógł pod czas sesji online poprzez rozmowę i liczne ćwiczenia oraz to że widać po jej zaangażowaniu w pracę że robi to z wielkim sercem. <3”

Zuza

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, gdzie ukończyłam jednolite 5-letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność: psychologia kliniczna. Przez rok wzbogacałam swoją wiedzę psychologiczną realizując stypendium naukowe na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Oprócz tego z wyróżnieniem ukończyłam studia licencjackie na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku: kompozycja i teoria muzyki – specjalność: muzykoterapia. Zakończyłam czteroletni kurs terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, który jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Uzyskałam również Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB (nr 1288). Doświadczenie kliniczne zdobywałam, odbywając staż kliniczny w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla dzieci we Wrocławiu. Następnym krokiem była praca na stanowiska psychologa w szkole podstawowej oraz poradni PPP, a później w poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych. Ukończyłam również szereg profesjonalnych szkoleń takich jak: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR), Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT), Terapia Schematów (ST). Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową.

Profesjonalna pomoc

Założenia teoretyczne oraz praktyczne terapii poznawczo-behawioralnej oparte są na rzetelnych badaniach naukowych, które jednoznacznie pokazują jej efektywność w leczeniu szerokiego wachlarza zaburzeń psychicznych. W swojej pracy zwracam dużą uwagę na budowaniu wzajemnej relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i zaufaniu. Wszystko po to, aby zapewnić właściwy komfort sprzyjający otwarciu się i uczeniu się identyfikacji swoich potrzeb i pracy nad zmianą. W czasie wolnym trenuję jeździectwo oraz gram na fortepianie.
Małgorzata Pluta-Kołodziej

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.