Małgorzata Okoń
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Małgorzata Okoń i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych cierpiących z powodu depresji, obniżonego nastroju, uporczywych lęków, niskiej samooceny, trudności w stawianiu granic oraz przewlekłego stresu. Wspieram także pacjentów, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie, by móc wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Małgorzata Okoń

O mnie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na stażu w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim „Drewnica” oraz w Poradni Akademii Motywacji i Edukacji. Ukończyłam studia magisterskie w dziedzinie psychologii na Uniwersytecie SWPS. Obecnie uczestniczę w 4-letnim kursie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Praca psychoterapeuty jest moją wielką pasją, dlatego nieustannie i z wielkim entuzjazmem podnoszę kwalifikacje poprzez szkolenia oraz fachową literaturę.

Profesjonalna pomoc

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT), ponieważ skuteczność tej metody w psychoterapii osób z rozmaitymi problemami psychicznymi została udowodniona w toku badań klinicznych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). W swojej pracy łączę CBT z elementami Dialogu Motywującego, narzędziami Terapii Schematów oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Posiadam doświadczenie terapii własnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Małgorzata Okoń

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.