Magdalena Bergua Rutkowska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Magdalena Bergua Rutkowska

O mnie

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Pracuję terapeutycznie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej z wykorzystaniem elementów Terapii Schematów oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w szpitalu psychiatrycznym w północnym Londynie (Priory Hospital North London), gdzie pracowałam jako terapeuta na oddziale leczenia zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego, a także współpracując z organizacją Polish Psychologists’ Association (PPA), udzielającą pomocy psychologicznej Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Prowadziłam w niej terapię i konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych i dzieci. W procesie terapeutycznym ważna jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, empatii i akceptacji. Bardzo lubię moją pracę, gdyż daje mi ona piękny przywilej, jakim jest towarzyszenie drugiemu człowiekowi w procesie zmiany. Wolne chwile spędzam z najbliższymi, bawię się z synkiem, czytam książki, oglądam filmy i dużo spaceruję (najchętniej po lasach).

Profesjonalna pomoc

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Posiadam również rejestrację zawodową z HCPC (The Health and Care Professions Council), która daje mi prawo wykonywania zawodu psychologa w Wielkiej Brytanii. Swoją wiedzę i kwalifikacje podnoszę nieustannie na szkoleniach i konferencjach naukowych, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Magdalena Bergua Rutkowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.