Łukasz Zdebelak
Terapia online przez Skype

Łukasz Zdebelak

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Bardzo mi pomogła sesja u Pana Łukasza. Oczyscilam się z bolu który siedział we mnie od lat. Wg mnie Pan Łukasz jest bardzo dobrym specjalistą. Dziękuję" Karolina M.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Łukasz Zdebelak i jestem psychologiem oraz certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 865). Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne) oraz zaburzeniami osobowości. Pomagam również osobom, które doświadczają trudności w relacjach lub nie radzą sobie z własnymi emocjami. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Łukasz Zdebelak

Opinie

„Właśnie zakończyłam terapię z Panem Łukaszem i z czystym sercem mogę polecić jego osobę. Pan Łukasz uratował mi życie, bez jego pomocy nie poradziłabym sobie z moimi problemami. Jest On profesjonalistą, który wie jak prowadzić pacjenta by mu pomóc. Lepiej nie mogłam trafić.”

Agnieszka

„Choć terapia wciąż trwa, wiem już, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Nie jest łatwo, bywa bardzo nieprzyjemnie, chwile zwątpienia są nieuniknione. Jednak zmiany, które we mnie zaszły są tak niewiarygodne (pozytywnie), że nawet po najbardziej męczącej sesji, wiem, że tam wrócę. Nawet kiedy jest trudno, czuję, że Pan Łukasz jest ze mną i rzeczywiście mogę mu zaufać.”

M.

„Bardzo mi pomogła sesja u Pana Łukasza. Oczyscilam się z bolu który siedział we mnie od lat. Wg mnie Pan Łukasz jest bardzo dobrym specjalistą. Dziękuję”

Karolina M.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, zgodnie z kodeksem etycznym psychologa i psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Chętnie korzystam ponadto z metod dialektycznej terapii behawioralnej. W swojej codziennej pracy z pacjentem obserwuję ogromną skuteczność tych metod. Charakterystyczne dla terapii poznawczo-behawioralnej jest realizowanie celów terapeutycznych, co pozwala nam krok po kroku realizować założenia pacjenta. Dzięki temu możemy podczas wspólnej drogi do zmiany co jakiś czas zatrzymać się i sprawdzić, czy podążamy w ustalonym kierunku. Pracuję również w języku angielskim.

Profesjonalna pomoc

Psychologię ukończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2014 roku. Kolejnym krokiem w mojej edukacji była Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS w Poznaniu, gdzie zdobyłem certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Odbyłem następujące dodatkowe szkolenia: "Testy w diagnozie neuropsychologicznej", "Wprowadzenie do Dialogu Motywacyjnego", "Fobia społeczna w paradygmacie poznawczo-behawioralnym" oraz uczestniczyłem w projekcie dotyczącym zdrowia psychicznego. Swoje doświadczenie zdobywałem w ponad 3-letniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Zielonej Górze. Dodatkowo pracowałem jako psycholog transportu z kierowcami zawodowymi - przez trzy lata prowadziłem pracownię, w której przeprowadzałem testy dla kierowców zawodowych i medycyny pracy. Od 2016 roku moja praca skupia się wyłącznie na psychoterapii. Odbywałem również liczne staże: w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Szprotawie, w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego oraz w pracowni psychologicznej Reflex w Zielonej Górze.
Łukasz Zdebelak

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.