Klaudia Kraska
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Klaudia Kraska i jestem psychologiem oraz certyfikowaną terapeutką poznawczo-behawioralną. Pomagam pacjentom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami osobowości, ADHD czy ChAD. Pracuję również z osobami niepotrafiącymi poradzić sobie z regulacją emocji, mającymi problemy z komunikacją oraz w relacjach z bliskimi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Klaudia Kraska

O mnie

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (posiadam certyfikat PTTPiB nr 1539). Swoje pierwsze kroki w obszarze zdrowia psychicznego stawiałam w trakcie studiów jako wolontariuszka Fundacji Słonie na Balkonie, współpracującej z Dziecięcym Oddziałem Psychiatrycznym szpitala Biegańskiego. W Pabianickim Centrum Psychiatrycznym na Oddziale Dziennym i w PZP obejmowałam zaś wsparciem psychologicznym i psychoterapią indywidualną osoby dorosłe. Obecnie swoją aktywność zawodową dzielę między obszar spotkań na żywo i online, regularnie przekonując się, że dla procesu terapii kluczowe są dbałość o bezpieczną relację z pacjentem, zaangażowanie oraz systematyczność. Poza pracą kliniczną mam również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (komunikacja, asertywność, wsparcie procesów poznawczych seniorów), jak i przy współpracy z firmami w ramach systemów EAP, działając nad rozwijaniem zasobów i wspieraniem zdrowia psychicznego pracowników.

Profesjonalna pomoc

Pracuję pod stałą superwizją, biorę udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach, które pozwalają mi na bieżąco wzbogacać warsztat pracy. Niezależnie od tego, czy posiadasz diagnozę kliniczną, czy czujesz, że chciałbyś polepszyć swoje codzienne funkcjonowanie, pomogę Ci odkryć Twoje zasoby i wyposażę w narzędzia oraz umiejętności, których stopniowe wykorzystywanie pozwoli budować bardziej satysfakcjonujące życie.
Klaudia Kraska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.