Katarzyna Sitarek
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp
Terapia online przez Signal
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Katarzyna Sitarek i jestem terapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, niekontrolowanymi impulsami (agresją, złością czy objadaniem się) i uzależnieniami (behawioralnymi, od alkoholu, hazardu, narkotyków, nikotyny, seksoholizmem czy zakupoholizmem), z przeżytą w przeszłości traumą, obecnymi trudnymi wydarzeniami i zmianami w życiu, nasilonym stresem w życiu zawodowym, objawami lęku, niepokoju, drażliwością, obniżonym lub chwiejnym nastrojem, dolegliwościami natury psychosomatycznej, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami odżywiania i zaburzeniami snu. Pomagam również osobom o niskim poczuciu własnej wartości, przejawiającym trudności w relacjach i kontaktach interpersonalnych, z syndromem DDA oraz DDD. Prowadzę psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana o jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł - sesja indywidualna, 240 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Katarzyna Sitarek

O mnie

Jestem psychologiem (specjalizacja: psychologia kliniczna i psychologia zdrowia), psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji oraz certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Od ponad 15 lat pomagam osobom, które borykają się z uzależnieniami oraz trudnościami emocjonalnymi i życiowymi. Pracuję w nurcie poznawczo–behawioralnym oraz wykorzystuję elementy terapii schematu, dialogu motywującego, terapii ACT i DBT. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Prowadzę terapię online z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 16 roku życia.

Profesjonalna pomoc

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia ze specjalizacją psychologia kliniczna i psychologia zdrowia. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym po ukończonej 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej, certyfikowanym specjalistą w zakresie terapii motywującej oraz terapeutą krótkoterminowej terapii par. Prowadzę psychoterapię od 2004 roku i mam bogate doświadczenie w pracy w różnych placówkach: w wojsku z żołnierzami biorącymi udział w misjach NATO (profilaktyka i terapia PTSD oraz  zaburzeń adaptacyjnych), jako psycholog i psychoterapeuta w prywatnym ośrodku psychoterapii, a od roku 2007 prowadząc psychoterapię w zakresie wszelkiego rodzaju uzależnień (także behawioralnych), współuzależnienia, pracy z DDA i traumą, napięciem i stresem oraz lękiem i zaburzeniami nastroju, a także udzielając krótkoterminowej psychoterapii par. Stale poszerzam swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach poświęconych pomocy psychologicznej i psychoterapii. Przestrzegam zasad zawartych w kodeksie etycznym psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Katarzyna Sitarek

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.