Katarzyna Marchewka
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Katarzyna Marchewka i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Z pomocą terapii online wesprę Cię w walce z zaburzeniami lękowymi, depresją, stresem, trudnościach w relacjach z bliskimi. Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli zmagasz się z następującymi trudnościami:
  • doświadczasz lęku w różnych sytuacjach życia codziennego,
  • od dłuższego czasu odczuwasz głównie smutek, bezradność, żal, poczucie winy, poczucie beznadziejności,
  • czujesz się odizolowany lub zmagasz się z problemami w bliskich relacjach,
  • zmagasz się ze stresem i potrzebujesz upewnić się, czy dobrze sobie z nim radzisz,
  • czujesz się wyczerpany i przytłoczony wpływem pandemii na Twoje życie,
  • jesteś emigrantem i potrzebujesz przede wszystkim pomocy psychologicznej w adaptacji do nowych warunków życia,
  • masz poczucie, że utknąłeś w miejscu i potrzebujesz wsparcia w ruszeniu naprzód, chcesz poznać swoje mocne i słabe strony, poszerzyć swoją samoświadomość.
W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Katarzyna Marchewka

O mnie

Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem – wybrałam ten zawód, gdyż staram się pomagać ludziom, szczególnie w problemach osobistych oraz związanych z relacjami z innymi ludźmi. Zarówno w pracy zawodowej, jak i wolontaryjnej pomoc drugiemu człowiekowi daje mi motywację do działania i – przede wszystkim – sprawia dużo radości. Przez całe życie mamy do czynienia z wyzwaniami i okresami przejściowymi. W takich sytuacjach pomocna może być rozmowa z profesjonalistą. W mojej pracy staram się zapewnić nieoceniającą i bezpieczną atmosferę do samodzielnej eksploracji i rozwoju osobistego. Oferuję moje spostrzeżenia i informacje zwrotne dotyczące Twoich bieżących problemów i długotrwałych wzorców zachowania oraz mogę pomóc Ci zwiększyć Twoją samoświadomość, samoakceptację i umiejętności rozwiązywania problemów.

Profesjonalna pomoc

Uzyskałam tytuł doktora w dyscyplinie psychologia. Pracę doktorską zatytułowaną „Wartości we wrażliwej kulturowo psychoterapii poznawczo-behawioralnej” obroniłam z wyróżnieniem. Jestem autorką książki "Wartości w psychoterapii wrażliwej kulturowo. Perspektywa poznawczo-behawioralna", która została wydana w 2021 roku nakładem wydawnictwa WAM. Napisałam kilkanaście artykułów naukowych i popularno-naukowych, m.in. na temat zasad etycznych, które powinny być przestrzegane w psychoterapii, jak również psychoterapii i pomocy psychologicznej wrażliwej kulturowo. Jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam kilka kursów psychoterapii, m.in. roczne szkolenie dotyczące udzielania pomocy psychologicznej oraz prowadzenia psychoterapii integratywnej, a także kurs Racjonalnej Terapii Zachowania, psychoterapii praktycznej oraz Terapii Schematów.
Katarzyna Marchewka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.