Karolina Frankowska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Karolina Frankowska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype z niską samooceną, stresem, napięciem, trudnościami w relacjach. Prowadzę psychoterapię osób, które cierpią na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe (fobie, lęki, ataki paniki), zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Wspieram osoby po doświadczeniu traumy. Pomagam również zdobyć umiejętności związane ze skutecznością interpersonalną oraz z uważnością i regulacją emocji. Pracuję z osobami, które chcą pogłębić swój rozwój osobisty. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Karolina Frankowska

O mnie

Jestem w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia w kierunku uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa pod stałą superwizją. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi. Pracując z drugą osobą, buduję bezpieczną relację opartą na szacunku, akceptacji i zrozumieniu. Przywiązuję dużą wagę do rozwoju osobistego i zawodowego, dlatego stale podnoszę swoje umiejętności, biorąc udział w szkoleniach, konferencjach oraz w organizowanych wymianach wiedzy pomiędzy praktykami terapeutami.

Profesjonalna pomoc

Prowadzę terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, ponieważ uważam, że jest to terapia skuteczna oraz ukierunkowana na przyszłość. W swojej pracy wykorzystuję również terapię akceptacji i zaangażowania (ACT), terapię dialektyczno - behawioralną (DBT), terapię schematów (ST).
Karolina Frankowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.