Kamila Kawka
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Kamila Kawka, jestem psychologiem, seksuologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype’a wygrać z depresją, lękiem, niską samooceną i trudnościami w relacjach. Prowadzę także terapię seksuologiczną. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Kamila Kawka

O mnie

Jestem w trakcie czteroletniego, całościowego, szkolenia psychoterapii poznawczo-behawioralnej w jednostce akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia, następnie studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej. Uczestniczyłam w kursach doszkalających w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego prowadzonych przez prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza, które dotyczyły specyfiki i leczenia zaburzeń seksualnych. Doświadczenie zdobywałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, w Centrum Psychoterapii, a następnie w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego oraz w Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii. Aktualnie wspieram osoby po kryzysach psychicznych i z zaburzeniami psychicznymi w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym.

Profesjonalna pomoc

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej ze względu na jej skuteczność potwierdzoną badaniami. Moja praca terapeutyczna jest zgodna z Kodeksem Etycznym Psychologa, podlega też regularnej superwizji.
Kamila Kawka

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.