Justyna Mikuła
Terapia online przez Skype

Justyna Mikuła

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Trafiłam do Pani Justyny z ciężką depresją, zmaganiem się z codziennym lękiem i bez chęci do życia. Po dwóch nieudanych terapiach zdecydowałam się zaufać raz jeszcze i tym razem się nie zawiodłam. Cotygodniowe spotkania pozwoliły mi wyjść na prostą i uwierzyć, że wszystko w moich rękach. Odnalazłam spokój, nauczyłam się weryfikować swoje myśli i przekonania. Dowiedziałam się o czym mówią moje emocje. Pani Justyna jest bardzo zaangażowana, empatyczna i ciepła, daje poczucie bezpieczeństwa i troski. Dzięki terapii odnalazłam siebie na nowo. Dziękuję za poświęcony czas i profesjonalną pomoc. Bardzo polecam!!!" K.D.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Justyna Mikuła i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie certyfikacji, psycholożką oraz trenerką umiejętności psychologicznych. Pracuję z osobami doświadczającymi m.in. zaburzeń lękowych, depresyjnych, będących w kryzysach osobistych, zmagających się z obniżonym nastrojem, niską samooceną, prokrastynacją, problemami ze snem, napadami złości, wypaleniem zawodowym czy brakiem celu i sensu. Wspieram osoby pragnące polepszyć jakość swojego życia, chcące lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Justyna Mikuła

Opinie

„Już po pierwszym spotkaniu z Panią Justyną miałam wrażenie, że dobrze trafiłam i zostałam z tym przekonaniem do końca :) Pani Justyna daje poczucie zaopiekowania, komfortowej przestrzeni do rozmowy, jest punktualna, zawsze przygotowana do spotkań, pamięta o czym była mowa na poprzednich. Ma duże pokłady empatii i bardzo sprawnie dostosowuje spotkania pod to, czego najbardziej się potrzebuje. Przekazuje również dodatkowe materiały, żeby można było indywidualnie popracować nad daną problematyką. Szczerze polecam!”

K.D.

„Trafiłam do Pani Justyny z ciężką depresją, zmaganiem się z codziennym lękiem i bez chęci do życia. Po dwóch nieudanych terapiach zdecydowałam się zaufać raz jeszcze i tym razem się nie zawiodłam. Cotygodniowe spotkania pozwoliły mi wyjść na prostą i uwierzyć, że wszystko w moich rękach. Odnalazłam spokój, nauczyłam się weryfikować swoje myśli i przekonania. Dowiedziałam się o czym mówią moje emocje. Pani Justyna jest bardzo zaangażowana, empatyczna i ciepła, daje poczucie bezpieczeństwa i troski. Dzięki terapii odnalazłam siebie na nowo. Dziękuję za poświęcony czas i profesjonalną pomoc. Bardzo polecam!!!”

KJ

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność psychologia kliniczna) i szkołę Trenerów Umiejętności Psychologicznych INTRA. Obecnie uczestniczę w 4-letnim kursie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej z elementami Dialogu Motywującego, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, odbywając praktyki w Szpitalu Wolskim oraz staż kliniczny w Poradni Akademii Motywacji i Edukacji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Profesjonalna pomoc

W swojej pracy bardzo cenię budowanie relacji terapeutycznej w atmosferze szacunku, wsparcia i braku ocen. Ważne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta - skupiam się na zasobach i potrzebach osoby, z którą pracuję. Wykorzystuję techniki trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej w tym: Dialogu Motywującego, ACT, uważności oraz terapię schematów. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej i rzetelnej superwizji i stale rozwijam swoje umiejętności psychologiczne oraz terapeutyczne, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów w obszarze: asertywności, komunikacji, zarządzania sobą w czasie, twórczości oraz pracy ze stresem i zmianą.
Justyna Mikuła

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.