Joanna Makuła
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Joanna Makuła

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Joanna Makuła i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, lękiem społecznym, lękiem panicznym oraz zespołem stresu pourazowego. Prowadzę terapię przez internet także dla osób, które cierpią z powodu różnych sytuacji kryzysowych takich jak rozwód, żałoba czy strata. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Joanna Makuła

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją psychologii klinicznej i resocjalizacji. W pracy przyświeca mi zasada, że to Ty jesteś ekspertem od swojej osoby, a celem psychoterapii jest poprawa jakości Twojego życia, zarówno poprzez uruchamianie już posiadanych przez Ciebie zasobów, jak i zdobycie nowych umiejętności.

Profesjonalna pomoc

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie Łódzkim. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam w Instytucie Centrum Matki Polki, w Pracowni Psychologów Klinicznych i Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej Szpitala Specjalistycznego MSWiA w Otwocku. Ukończyłam podyplomową szkołę psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych.
Joanna Makuła

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.