Iwona Komarow
Terapia online przez Skype

Iwona Komarow

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Terapia pomogła mi poradzić sobie z trudnościami, które towarzyszyły mi od długiego czasu. W trakcie spotkań podobała mi się komfortowa atmosfera, pełna szacunku i chęci pomocy. Dziękuję!" K.M.

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Iwona Komarow i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z niską samooceną, trudnościami w radzeniu sobie z lękiem i długotrwałym stresem, zaburzeniami odżywiania oraz obniżonym nastrojem. Zapraszam również do kontaktu w przypadku nagłych kryzysów życiowych i po trudnych doświadczeniach osobistych. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Iwona Komarow

Opinie

„Dzięki spotkaniom zrozumiałam źródła moich problemów i mogłam się w końcu z nimi uporać. Cieszę się, że miałam wsparcie w zmianie ze strony pani Iwony.”

Ania

„Terapia pomogła mi poradzić sobie z trudnościami, które towarzyszyły mi od długiego czasu. W trakcie spotkań podobała mi się komfortowa atmosfera, pełna szacunku i chęci pomocy. Dziękuję!”

K. M.

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Prowadzę psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych, udzielam również pomocy w zakresie interwencji kryzysowej. W procesie terapeutycznym niezwykle istotna jest dla mnie relacja terapeutyczna i stworzenie atmosfery pełnej akceptacji i zaufania.

Profesjonalna pomoc

Psycholog i certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (certyfikat nr 1489) Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS,  a następnie czteroletnie całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo - behawioralnej prowadzone przez Centrum CBT-EDU w Warszawie.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania IPiN, Poradni Zdrowia Psychicznego w Otwocku, Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego oraz w ramach praktyki własnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, a także uczestniczę w kursach, szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Iwona Komarow

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.