Grzegorz Soda
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Grzegorz Soda

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Polecam Pana Grzegorza. Jest osobą, która umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj. Terapia poznawczo- behawioralna w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna." Ewa

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Grzegorz Soda i od kilkunastu lat pracuję jako psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Prowadzę terapię osób z problemami i zaburzeniami lękowymi (np. lęk społeczny, lęk uogólniony, OCD, PTSD, fobie), depresyjnymi oraz będącymi w kryzysie emocjonalnym (np. z powodu rozstania, rozwodu, utraty pracy, żałoby). Pracuję również z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości oraz z problemami w związkach, czy relacjach społecznych i zawodowych. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Grzegorz Soda

Opinie

„Pan Grzegorz jest osobą, od której bije ciepło, przyjaźń, pełen profesjonalizm. Bardzo szybko złapałam z nim kontakt i nie czułam się skrępowana. Terapia przeprowadzona bardzo profesjonalnie w niezwykle przyjaznej atmosferze. Pan Grzegorz trafnie nakierowuje i pomaga dotrzeć do źródła problemu. Już po pierwszej sesji wyniosłam cenne wnioski i spostrzeżenia. Bardzo dziękuję za pomoc !”

Gosia Z.

„Polecam Pana Grzegorza, to profesjonalista. Jest osobą, która umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj. Terapia poznawczo- behawioralna w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna.”

Ewa

„Do Pana Grzegorza zgłosiłem się z powodu depresji. Od miesięcy zmagam się z brakiem chęci do czegokolwiek. Pan Grzegorz to świetny specjalista, rozpoczęliśmy terapię, po każdej sesji dostaję zadanie domowe, co motywuje mnie do podjęcia działania pomiędzy spotkaniami. Nie miałem z tym do czynienia na wcześniejszej terapii. Jestem mu wdzięczny za pomoc i wsparcie. Jest mi dużo lżej. Gorąco polecam!”

R.P.

„Polecam Pana Grzegorza, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, sprawia że spotkania przebiegają w miłej i luźnej atmosferze zachowując przy tym wysoki profesjonalizm. Jest bardzo empatyczny i posiada dużą wiedzę specjalistyczną.”

Agnieszka

„Pan Grzegorz już na pierwszej wizycie poukładał w mojej głowie kilka rzeczy i to był przełom. Bardzo pozytywnie wspominam terapię, która nie była długa, ale okazała się bardzo skuteczna. Nie minęło od niej pół roku, a już żyję zupełnie inną jakością. Zawsze uważnie słuchał i zadawał odpowiednie pytania – po każdym spotkaniu byłem naładowany pozytywną energią. Serdecznie polecam.”

Dominik

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem absolwentem 5-letnich studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w ramach których ukończyłem specjalizację z psychoterapii. Zakończyłem także 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalistyczne w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie (ośrodek atestowany przez PTTPB – Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej), posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1275). W 2019 roku ukończyłem dodatkowo specjalizację z psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywałem podczas wielu staży klinicznych m.in.: w Oddziale XIV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie oraz w Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności psychoterapeutyczne w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej rozwijałem pracując jako koterapeuta w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Warszawie oraz jako psycholog / psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziłem terapię indywidualną i zajęcia psychoedukacyjne z pacjentami. Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Poradni Leczenia Uzależnień oraz w Oddziale Psychiatrycznym.

Profesjonalna pomoc

W swojej praktyce korzystam głównie z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Grzegorz Soda

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.