Grzegorz Soda
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Grzegorz Soda

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

"Polecam Pana Grzegorza. Jest osobą, która umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj. Terapia poznawczo- behawioralna w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna." Ewa

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Grzegorz Soda i od kilkunastu lat pracuję jako psycholog kliniczny oraz psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Prowadzę terapię osób z problemami i zaburzeniami lękowymi (np. lęk społeczny, lęk uogólniony, OCD, PTSD, fobie), depresyjnymi oraz będącymi w kryzysie emocjonalnym (np. z powodu rozstania, rozwodu, utraty pracy, żałoby). Pracuję również z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości oraz z problemami w związkach, czy relacjach społecznych i zawodowych. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Grzegorz Soda

Opinie

„Pan Grzegorz jest osobą, od której bije ciepło, przyjaźń, pełen profesjonalizm. Bardzo szybko złapałam z nim kontakt i nie czułam się skrępowana. Terapia przeprowadzona bardzo profesjonalnie w niezwykle przyjaznej atmosferze. Pan Grzegorz trafnie nakierowuje i pomaga dotrzeć do źródła problemu. Już po pierwszej sesji wyniosłam cenne wnioski i spostrzeżenia. Bardzo dziękuję za pomoc !”

Gosia Z.

„Polecam Pana Grzegorza, to profesjonalista. Jest osobą, która umie i chce wysłuchać. Każdą sesje traktowałam jak lekcje, z której czerpie do dzisiaj. Terapia poznawczo- behawioralna w moim przypadku okazała się bardzo skuteczna.”

Ewa

„Do Pana Grzegorza zgłosiłem się z powodu depresji. Od miesięcy zmagam się z brakiem chęci do czegokolwiek. Pan Grzegorz to świetny specjalista, rozpoczęliśmy terapię, po każdej sesji dostaję zadanie domowe, co motywuje mnie do podjęcia działania pomiędzy spotkaniami. Nie miałem z tym do czynienia na wcześniejszej terapii. Jestem mu wdzięczny za pomoc i wsparcie. Jest mi dużo lżej. Gorąco polecam!”

R.P.

„Polecam Pana Grzegorza, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, sprawia że spotkania przebiegają w miłej i luźnej atmosferze zachowując przy tym wysoki profesjonalizm. Jest bardzo empatyczny i posiada dużą wiedzę specjalistyczną.”

Agnieszka

„Pan Grzegorz już na pierwszej wizycie poukładał w mojej głowie kilka rzeczy i to był przełom. Bardzo pozytywnie wspominam terapię, która nie była długa, ale okazała się bardzo skuteczna. Nie minęło od niej pół roku, a już żyję zupełnie inną jakością. Zawsze uważnie słuchał i zadawał odpowiednie pytania – po każdym spotkaniu byłem naładowany pozytywną energią. Serdecznie polecam.”

Dominik

Poprzednia opinia
Następny opinia

Udostępniane opinie pochodzą bezpośrednio od pacjentów lub przekazywane są przez terapeutów. Nie podlegają selekcji, ani nie są redagowane.

O mnie

Jestem absolwentem 5-letnich studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W ramach studiów ukończyłem specjalizację z psychoterapii. Zakończyłem 4-letnie podyplomowe szkolenie specjalistyczne w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej organizowane przez Szkołę Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie (ośrodek atestowany przez PTTPB – Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej). Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1275). W 2019 roku ukończyłem specjalizację z psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywałem podczas wielu staży klinicznych m.in.: w Oddziale XIV Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie oraz w Klinice Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie. Umiejętności psychoterapeutyczne w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej rozwijałem pracując jako koterapeuta w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Warszawie oraz jako psycholog / psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziłem terapię indywidualną i zajęcia psychoedukacyjne z pacjentami. Obecnie pracuję jako psycholog i psychoterapeuta w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym, Poradni Leczenia Uzależnień oraz w Oddziale Psychiatrycznym.

Profesjonalna pomoc

W swojej praktyce korzystam głównie z metod terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii schematu. Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie biorąc udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.
Grzegorz Soda

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.