Emilia Polak
Terapia online przez Skype

Emilia Polak

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Serdecznie polecam terapię u Pani Emilii, ogromna empatia, zaangażowanie wobec pacjenta. Wsparcie Pani Emilii odmieniło moje życie, dziś żyję bez lęków i ataków paniki. Ogrom doświadczenia i umiejetność przekazywanie swojej wiedzy na najwyższym poziomie." Anna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Emilia Polak i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z lękiem (m.in. w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym, w napadach lęku panicznego), depresją, obniżonym nastrojem czy niską samooceną. Wspieram osoby, które doświadczają trudności w radzeniu sobie z emocjami, a także tym, które pragną świadomego samorozwoju. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Emilia Polak

Opinie

„Pani Emilia to bardzo ciepła i empatyczna osoba, a zarazem bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie. Pozytywnie zaskoczyłam się już po pierwszej sesji mimo wcześniejszych obaw wynikających z doświadczeń. Wizyty zawsze przebiegają w atmosferze zaufania, zrozumienia i akceptacji. Nigdy nie poczułam jakiegokolwiek dyskomfortu w związku ze współpracą. Dzięki spotkaniom nauczyłam się radzić sobie z trudnościami życiowymi w zdrowy sposób oraz dowiedziałam się wiele o sobie. Serdecznie polecam!”

Magda

„Polecam opiekę i terapię u Pani Emilii. Zaangażowana osoba z ciepłym podejściem do pacjenta. Poważnie podchodzi do problemu i z łatwością można się przy niej otworzyć.”

Aleksandra

„Polecam z całego serca Panią Emilię. Pani psycholog pomogła przezwyciężyć mi swój największy lęk jaki doznałam. Już od pierwszej konsultacji wykazała naprawdę ogromną empatię oraz zaangażowanie. Każda wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej i spokojnej atmosferze. Za każdym razem gdy były jakieś wątpliwości tłumaczyła z anielskim spokojem i wyrozumiałością. Polecam serdecznie :) ”

Klaudia

„Serdecznie polecam terapię u Pani Emilii, ogromna empatia, zaangażowanie wobec pacjenta. Wsparcie Pani Emilii odmieniło moje życie, dziś żyję bez lęków i ataków paniki. Ogrom doświadczenia i umiejetność przekazywanie swojej wiedzy na najwyższym poziomie.”

Anna

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalność psychologia kliniczna) oraz podyplomowych studiów z zakresu przygotowania pedagogicznego. Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Należę również do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. podczas stażu klinicznego w Szpitalu Psychiatrycznym SPS ZOZ Zdroje, w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Medison, w Centrum Terapii i Stymulacji Rozwoju. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Emilia Polak

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.