Emilia Bastrzyk
Terapia online przez Skype

Emilia Bastrzyk

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Polecam terapię z Panią Emilią. Jest to naprawdę wspaniały psycholog. Od pierwszego spotkania czułam, że dobrze trafiłam, mogłam się otworzyć i wyrzucić z siebie wszystko. Pani Emilia pomogła uporać się z moimi lekami i depresją po poronieniach. Dzięki niej teraz mogę cieszyć się każdym dniem, umiem walczyć ze stresem i cieszyć się zdrową ciążą." Monika

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Emilia Bastrzyk i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii online wygrać z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, stresem oraz kryzysami życiowymi. Prowadzę również konsultacje rodzicielskie, a także dotyczące niskiego poczucia własnej wartości, mobbingu w pracy i trudności w stawianiu granic. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Emilia Bastrzyk

Opinie

„Właśnie zakończyłem terapię w nurcie behawioralno-poznawczą prowadzoną przez panią psycholog Emilie Bastrzyk. Zgłosiłem się do zespołu trzymsie z atakami paniki i ogólnym lękiem kilka miesięcy temu. Ataki paniki zniknęły całkowicie a odczucie lęku zmniejszyło się do minimum. Dodatkowo nauczyłem się jak sobie radzić z innymi uczuciami, takimi jak złość czy smutek. Jeżeli włoży się trochę pracy to zycie naprawdę może wyglądać inaczej. Lepiej. Super kontakt z Panią Emilią świetny psycholog i niesamowity człowiek, żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi i każda poruszona kwestia była przedyskutowana. Także zespół trzymsie bardzo pomocny. Wszystko o co prosiłem było natychmiast załatwiane. Więc z czystym sumieniem polecam.”

T.

„Pani Emilia okazała się niezwykle empatyczną i profesjonalną terapeutką. Jej umiejętność słuchania i zrozumienia moich potrzeb stworzyła atmosferę zaufania, co było kluczowe dla skutecznej terapii. Dzięki jej wsparciu, zyskałem nowe spojrzenie na wiele spraw w moim otoczeniu i otrzymałem skuteczny drogowskaz jak sobie radzić z nimi. Polecam panią Emilię ze względu na jej zaangażowanie i pełne skupienie się podczas terapii na mojej osobie.”

Krzysztof

„TrzymSie.pl pomogło mi znaleźć odpowiedniego psychologa, z którym bardzo dobrze mi się współpracuje. Dzięki Emilii udało mi się zrzucić z siebie ciężar negatywnych emocji związanych z relacjami w rodzinie. Odpowiednio prowadzona terapia pomogła mi też dostrzec własne destrukcyjne zachowania, o których nie miałem świadomości. Bardzo polecam współpracę z TrzymSie.pl i Emilią Bastrzyk.”

Marcin

„Na Panią Emilię trafiłam przypadkiem, nie wierzę w przypadki. Po prostu miałyśmy się spotkać. Byłam w ogromnym dołku, wpisałam psycholog online i kliknęłam pierwszy link. Czytałam opinie i te Pani Emilia miała świetne, a do tego bardzo szybko wolny termin. Umówiłam się. Ja na jednym końcu Polski Pani Emilia na drugim. Już po pierwszym „spotkaniu” wiedziałam, że to jest to coś. Pani Emilia to bardzo delikatna osoba. Nie natarczywa. Nie naciska. Rozmowa jest prowadzona tak aby pacjent sam doszedł do odpowiedzi na pytania, które w nim drzemią. Dzięki Pani Emilii uczę się stawiać granice, uczę się stawiać siebie i moje potrzeby na pierwszym miejscu. Miałam problem z wychodzeniem do ludzi, z wyjazdami poza dom, z przebywaniem w tłumie ludzi, jazdą pociągiem czy latanie samolotem. Nie znosiłam gdy ludzie na mnie patrzyli (agorafobia). Po półtorej roku terapii i pierwszy raz od 4 lat poleciałam samolotem i to był lot, który na długo zostanie w mojej pamięci. Już planuje następne. Wychodzę z domu. Jeżdżę pociągami, autobusami, chodzę do kościoła (siedzę w pierwszych ławkach). Korzystam z życia. Poprawiły się moje relacje z najbliższymi. Coraz częściej mówię o swoich potrzebach, uczę się opowiadać o emocjach. Przede mną jeszcze trochę pracy, ale czuje, że już jestem blisko celu. Jeśli czujesz się zagubiony, masz stany lękowe Pani Emilia na pewno Ci pomoże. I pamiętaj lęk zawsze opada, a jeśli nie możesz czegoś zmienić bo wykorzystałeś już wszystkie możliwości to zaakceptuj to.”

Edyta

„Od dawna myślałam o rozpoczęciu terapii i cieszę się, że się tego podjęłam, a przede wszystkim, że od razu miałam ogromne szczęście trafić na bardzo odpowiadającą mi osobę. Pani Emilia jest wspierającym, otwartym i empatycznym terapeutą z ogromną wiedzą oraz umiejętnością adaptacji tej wiedzy do najróżniejszych sytuacji. Jestem wdzięczna za naszą współpracę i to ile ona wniosła do mojego życia.”

Roksana

„Do Pani Emilii zgłosiłem się z zaburzeniami lękowymi, lęk był tak silny, że nie pozwalał mi pracować i normalnie funkcjonować w codzienności, dlatego też zależało mi na szybkiej i intensywnej terapii. Odbywaliśmy 2 sesje online w tygodniu, po trzech miesiącach poprawa była na tyle znacząca, że mogłem już wrócić do pracy, a po następnych trzech lęki zniknęły na dobre, i już więcej się nie pojawiły. Pracowałem już w życiu z kilkoma terapeutami, i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to sesje z Panią Emilią dały mi najwięcej. Pomogły mi odkryć rzeczy w mojej psychice o których istnieniu nie miałem pojęcia, znaleźć podłoże moich problemów i skutecznie nad nimi pracować. Pani Emilia już od pierwszej sesji świetnie nawiązuje więź z pacjentem, jest sympatyczną, cierpliwą, rzeczową i bardzo miłą osobą, ja szczerze mówiąc, za każdym razem nie mogłem się już doczekać kolejnej rozmowy. No i przede wszystkim znakomicie zna się na swojej profesji. Wszystkim którzy zmagają się z problemami ze sobą z całego serca polecam Panią Emilię, to znakomita terapeutka :)”

Jarek

„Polecam terapię z Panią Emilią. Jest to naprawdę wspaniały psycholog. Od pierwszego spotkania czułam, że dobrze trafiłam, mogłam się otworzyć i wyrzucić z siebie wszystko. Pani Emilia pomogła uporać się z moimi lekami i depresją po poronieniach. Dzięki niej teraz mogę cieszyć się każdym dniem, umiem walczyć ze stresem i cieszyć się zdrową ciążą.”

Monika

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Zajmuję się pomocą psychologiczną i psychoterapią indywidualną osób dorosłych, prowadzę także konsultacje rodzicielskie. W swojej pracy skupiam się na stworzeniu silnej relacji terapeutycznej i dążeniu do wspólnie ustalonych z klientem celów - kieruję się zasadą 'wzajemnej współpracy'. Opieram się na nurcie poznawczo-behawioralnym, a prywatnie jestem miłośniczką technik głębokiej relaksacji, więc włączam je do procesów terapeutycznych. Moim konikiem jest sport, zwłaszcza joga.

Profesjonalna pomoc

Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej nr 1723. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Szczecińskim (specjalność psychologia kliniczna) oraz 4-letnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia. Posiadam również dyplom Uniwersytetu Szczecińskiego z przygotowania pedagogicznego, co umożliwiło mi pracę z dziećmi. Ponad cztery lata pracowałam w poradni zdrowia psychicznego, gdzie zdobywałam doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz przeprowadzając diagnozy neuropsychologiczne. Przez dwa lata pracowałam również w poradni dziecięcej, gdzie prowadziłam konsultacje rodzicielskie, a także zajęcia terapeutyczne dla dzieci korzystając z metod poznawczo-behawioralnych. Praktyka przez kolejne lata w prywatnych gabinetach pozwoliła mi dokształcić się w zakresie procesów indywidualnych z osobami dorosłymi i dziećmi. W ramach ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, odbyłam kilkumiesięczny staż na dziennym oddziale psychiatrycznym ogólnym, gdzie mogłam pracować z pacjentami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi czy osobowości. Od ponad 9 lat jestem związana z warsztatami terapii zajęciowej, gdzie świadczę pomoc psychologiczną dla osób niepełnosprawnych oraz prowadzę psychoedukacyjne warsztaty grupowe. Pracuję pod stałą superwizją.
Emilia Bastrzyk

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.