Eliza Popiel-Cebula
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Eliza Popiel-Cebula i jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym i pychodietetykiem. Posiadam także specjalizację z diagnozy psychologicznej. Zapraszam Cię, jeśli jesteś w kryzysie i potrzebujesz wsparcia, zmagasz się z zaburzeniami afektywnymi (depresją), lękowymi (napady paniki, agorafobia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, fobia społeczna, lęk o zdrowie) lub zaburzeniami odżywiania. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 16 roku życia. Jeśli jesteś rodzicem i niepokoi Cię zachowanie lub rozwój Twojego dziecka, prowadzę także konsultacje w tym zakresie. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Eliza Popiel-Cebula

Opinie

„Polecam wizytę u Pani Elizy. Bardzo miła i komfortowa atmosfera. Konkretne i precyzyjne rozmowy, podczas których wskazywany jest kierunek do działania. Co chyba najważniejsze, że terapia jest skuteczna i radzenie sobie z codziennymi problemami staje się łatwiejsze. Dziękuję za to co udało się dotychczas wypracować i wierzę, że dalej będzie już tylko lepiej.”

Marcin

„Pani Eliza jest bardzo miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, wizyty przebiegają w bezstresowej atmosferze, córka potrafiła się otworzyć pomimo że należy do osób zamkniętych, z chęcią chodzi na terapię. Jest bardzo pomocna, widać że zależy jej aby córce pomóc i robi to doskonałe, czego efektem jest widoczna poprawa u córki, bardzo cieszymy się że to właśnie Pani Eliza prowadzi terapię naszej córki, chodzimy do niej cały czas i do tej pory bardzo dużo pomogła zarówno córce jak i nam Rodzicom, gorąco polecam”

Katarzyna

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku psychologia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS pod kierownictwem prof. A. Popiel i dr. Pragłowskiej. Posiadam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (nr 1435). Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka oraz Praktyczna diagnoza psychologiczna, które realizowałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu. Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt i fascynatką natury.

Profesjonalna pomoc

Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując w Poradniach psychologiczno-pedagogicznych, prowadząc zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju w placówkach oświatowych, realizując projekty z zakresu psychodietetyki i wparcia rodzin. W pracy zajmowałam się diagnozą i terapią. Pracowałam również w placówkach opiekuńczych dla osób dorosłych, konsultując ich podopiecznych, prowadząc zajęcia grupowe i indywidualne oraz wsparcie dla personelu. W ramach szkolenia psychoterapeutycznego odbyłam staż kliniczny w szpitalu psychiatrycznym, uczestnicząc w procesie diagnostyczno-terapeutycznym. Od kilku lat jestem zawodowo związana z centrum diagnozy i psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem polskiego Towarzystwa Psychoterapeutów Poznawczo-Behawioralnych. Stale się szkolę, podnosząc swoje kompetencje i umiejętności, ponieważ zawód, który wykonuję, jest nie tylko moją pracą, ale od wielu lat niezmiennie również i pasją.
Eliza Popiel-Cebula

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.