Dominika Mrozek
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Dominika Mrozek

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Dominika jest świetna w tym co robi, efekty jej pracy widać i czuć już po pierwszych spotkaniach. Jestem zadowolona i polecam każdemu zmagającemu się z większym lub mniejszym problemem." Roksana

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Dominika Mrozek i pomogę Ci za pomocą terapii via Skype wygrać z depresją, nerwicą, OCD, zespołem stresu pourazowego (PTSD), zaburzeniami osobowości i zaburzeniami odżywiania. Dodatkowo, jako interwent kryzysowy, zajmuję się profilaktyką zapobiegania kryzysom emocjonalnym i psychicznym. Prowadzę psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł - sesja indywidualna, 280 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Dominika Mrozek

Opinie

„Do pani Dominiki trafiłam, gdy było już naprawdę źle. Miałam wtedy już za sobą wiele doświadczeń z różnymi psychologami, dopiero pani Dominika pomogła mi ująć rzeczywistość w znośne ramy. Chodzę do pani Mrozek już jakiś czas i widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu.”

R.K

„Dominika Mrozek to osoba godna polecenia ze względu na indywidualne podejście do pacjenta, empatię i sposoby radzenia sobie z problemami typowymi dla osób cierpiących na depresję. To naprawdę ważne by trafić do dobrego specjalisty. Przekonuję się, że może być lepiej z sesji na sesję.”

Aleksandra

„Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mimo zmęczenia emocjonalnego – co jest naturalne po wizycie, cieszę się że trafiłam pod dobrą opiekę. Pani Dominika jest wspierająca, zaproponowała konkretne rozwiązania. Będę regularnie przychodzić. Zdecydowanie polecam!”

Agata

„Pani Dominika mi bardzo pomogła, przyszłam do niej na terapię, która poprowadzila profesjonalnie i przyjemnie i przede wszystkim z super efektami! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.”

Kasia

„Pani Dominika jest świetna w tym co robi, efekty jej pracy widać i czuć już po pierwszych spotkaniach. Jestem zadowolona i polecam każdemu zmagającemu się z większym lub mniejszym problemem umówić się właśnie do Pani mgr Dominiki Mrozek.”

Roksana

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym oraz psychoterapeutą po ukończonej 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam także studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pomagam pacjentom z zaburzeniami osobowości, depresją, nerwicą, OCD, zespołem stresu pourazowego (PTSD) i zaburzeniami odżywiania. Dodatkowo, jako interwent kryzysowy zajmuję się profilaktyką zapobiegania kryzysom emocjonalnym i psychicznym. Spotkania terapeutyczne realizuję również w języku angielskim i francuskim.

Profesjonalna pomoc

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa, a moja praca poddawana jest regularnej superwizji.
Dominika Mrozek

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.