Dominika Maron-Bodnar
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Dominika Maron-Bodnar i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Jeśli doświadczasz stanów depresyjnych lub przytłaczają Cię lęki, nawracające trudne myśli, jesteś w kryzysie, cierpisz na dolegliwości psychosomatyczne, bezsenność, czujesz się zagubiona/zagubiony, czy przeżywasz trudności w relacjach - zapraszam. Pracuję z osobami dorosłymi i prowadzę konsultacje dla rodziców napotykających trudności w wychowywaniu dzieci. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Dominika Maron-Bodnar

O mnie

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie całościowego szkolenia przygotowującego do zdobycia certyfikatu. Ukończyłam szkolenie z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, jestem także trenerką Szkoły dla Rodziców. Ponadto ukończyłam kurs „Everyday Parenting: The ABCs of Child Rearing” autoryzowany przez Uniwersytet Yale. Doświadczenie zdobywałam, m.in. pracując w poradni psychologiczno-pedagogicznej, wspierając rodziców, uczniów oraz nauczycieli jako psycholog szkolny, a także podczas staży i praktyk, pracując z chorymi somatycznie, pacjentami Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej i osobami uzależnionymi od alkoholu. Występowałam w roli specjalisty w kampanii Nastolatek w Stresie, napisałam także kilka artykułów psychologicznych, m.in. do magazynu „Charaktery”. Obecnie skupiam się na pracy psychoterapeutycznej.

Profesjonalna pomoc

Prowadzę terapię indywidualną dla dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym, wykorzystując także narzędzia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Zawsze staram się zbudować z pacjentem ciepłą, bezpieczną relację i stworzyć komfortową przestrzeń dla przeżywania niekiedy niekomfortowych emocji, które często towarzyszą procesowi zmiany. Szanuję, że to Ty jesteś specjalistą od swojego życia, ja jestem specjalistą od narzędzi i technik, które pomogą Ci zobaczyć to, co być może na ten moment jest trudne do dostrzeżenia. Pomogę Ci zrozumieć to, co jest niejasne, zaakceptować niektóre stany rzeczy, a także zmienić to, co da się zmienić. Wszystko po to, żeby polepszyć jakość Twojego życia, zgodnie z ustalonymi wspólnie celami. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Dominika Maron-Bodnar

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.