Diana Wyrębek Walters
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Diana Wyrębek Walters

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Diana charakteryzuje się niesamowitym ciepłem i uważnością. Jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i specjalistą. Jej wskazówki pomogły mi zmienić sposób myślenia o sobie." Helena

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Diana Wyrębek-Walters, jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype’a wygrać z lękiem, natręctwami, niskim poczuciem własnej wartości, a także brakiem motywacji do działania. Prowadzę psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Diana Wyrębek Walters

Opinie

„Każde spotkanie z P. Dianą było cenne i wiele wnosiło. Dzięki wiedzy zdobytej podczas terapii nauczyłem się kontrolować moje natręctwa i ataki paniki. Uzyskałem konkretne wskazówki i poznałem techniki radzenia sobie w trudnych dla mnie sytuacjach.”

Piotr

„Dzięki P.Dianie wreszcie zaczęłam wierzyć w siebie i odzyskałam motywację do działania. Z tygodnia na tydzień czułam, że uczę się czegoś nowego. P.Diana za każdym razem potrafiła mnie wysłuchać i wesprzeć.”

Martyna

„Pani Diana charakteryzuje się niesamowitym ciepłem i uważnością. Jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i specjalistą. Jej wskazówki pomogły mi zmienić sposób myślenia o sobie i poradzić sobie z trudnościami, z którymi męczyłam się od lat. Bardzo dziękuję Pani Diano.”

Helena

„Pamiętam, jak przed moją pierwszą w życiu sesję u psychologa bardzo się denerwowałem. Dzięki Pani Dianie mój strach jak i problemy z jakimi przyszedłem znikły. Sesje stały się jedną z moich ulubionych aktywności w tygodniu. Poleciłbym Panią Dianę każdemu!”

Jan

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Pracuję z dorosłymi oraz nastolatkami. Moja wiedza oraz praktyka pozwalają mi pomagać w walce z zaburzeniami lękowymi (np. lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, lęk przed wystąpieniami). Ze swoimi pacjentami koncentruję się nad stworzeniem nowego, pozytywnego obrazu samego siebie. Często razem pracujemy nad podwyższeniem samooceny i zwiększeniem motywacji do działania. Wspólnie z rodzicami skupiam się nad trudnościami ich dziecka oraz konstruktywnymi metodami radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami. W swojej pracy koncentruję się na wydobywaniu pozytywnych zasobów, wzmacnianiu potencjału poprzez techniki motywacyjne oraz pedagogikę entuzjazmu. Serdecznie zapraszam do odbycia wspólnie jednej z najbardziej fascynujących podróży - podróży w głąb siebie. Zachęcam również do wysłuchania audycji radiowych w Polskim Radiu Czwórka, w których miałam przyjemność brać udział: https://www.polskieradio.pl/10/4023/Artykul/2351083,Fazy-milosci-Najpierw-dopamina-produkuje-motyle-potem-musimy-zadbac-o-to-sami https://www.polskieradio.pl/10/8468/Artykul/2403611,Niezdolnosc-do-podejmowania-decyzji-i-jej-skutki https://www.polskieradio24.pl/7/7630/Artykul/2456290,Milosc-czym-jest-w-istocie

Profesjonalna pomoc

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej. Odbyłam ponadto roczne szkolenie podyplomowe w zakresie pedagogiki. Posiadam również kwalifikacje trenerskie, nabyłam doświadczenie międzynarodowe w prowadzeniu szkoleń psychoedukacyjnych m.in. na kongresach psychologicznych przeprowadzonych na Malcie i w Danii oraz na specjalistycznych szkoleniach trenerskich przeprowadzonych w Czechach i w Turcji. Doświadczenie terapeutyczne zdobyłam w trakcie prowadzenia terapii indywidualnej oraz grupowej z elementami mindfulness, socjoterapii oraz arteterapii m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Kwalifikacje nabyłam m.in. jako członek zespołu reflektującego w terapii rodzin w Poradni Specjalistycznej Młodzieżowego Ośrodka Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie. Prowadziłam również praktykę w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na dziennym oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Diana Wyrębek Walters

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.