Damian Paszewski
Terapia online przez Skype
Terapia online przez Signal
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Damian Paszewski i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Za pomocą terapii przez Skype'a pomogę Ci poradzić sobie m.in. z zaburzeniami afektywnymi (depresja), lękowymi (napady paniki, lęk uogólniony, lęk o zdrowie) oraz szeroko rozumianym doświadczeniem kryzysu emocjonalnego (m.in. po rozstaniu, żałobie, utracie pracy, stresującej zmianie). Zapraszam do kontaktu również rodziny oraz bliskich osób borykających się z trudnościami psychicznymi. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Damian Paszewski

O mnie

Czym jest dla mnie psychoterapia? - to spotkanie równych sobie ludzi wspólnie poszukujących odpowiedzi i rozwiązań na pojawiające się pytania oraz trudności. Uważam, że to właśnie Ty jesteś ekspertem od swojego życia i zamierzam traktować Cię jako pełnowartościowego partnera w procesie terapii. W swojej pracy kieruję się wartościami takimi jak: wzajemny szacunek, tolerancja, otwartość na współpracę oraz empatia.

Profesjonalna pomoc

Posiadam tytuł magistra psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem także absolwentem studiów podyplomowych w zakresie: Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w centrum terapeutyczno-szkoleniowym TER-COGNITIVA, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją dotychczasową praktykę zawodową zdobyłem, pracując środowiskowo oraz gabinetowo, a także wolontaryjnie na oddziałach szpitalnych.
Damian Paszewski

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.