Artur Pobłocki
Terapia online przez Skype

Artur Pobłocki

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny i seksuolog

"Pan Artur cierpliwie słucha, w odpowiednim momencie dodaje swój komentarz. Przekazuje wskazówki, jak ma wyglądać dalsza praca, żeby osiągnąć zamierzony przez nas cel. Polecam 🙂" Bartek

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Artur Pobłocki i jestem psychologiem klinicznym, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, seksuologiem oraz neuropsychologiem. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z trudnościami, jakie pojawiły się w Twoim życiu. Czasem jest to poczucie silnego lęku, obniżony nastrój, a niekiedy ciągłe zamartwianie się albo przejście traumatycznego wydarzenia. Takie doświadczenia mogą pozbawić Cię możliwości pełnego przeżywania radosnych chwil, hamować Twój rozwój osobisty, krzyżować plany lub negatywnie wpływać na relacje z innymi ludźmi. Możesz też odczuwać dyskomfort psychiczny bez wyraźnej przyczyny i chcesz się z nim uporać. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Artur Pobłocki

Opinie

„Duży spokój, przyjazna atmosfera, rzeczowa rozmowa, dociekliwość, zrozumienie, duża przestrzeń dla wypowiedzi pacjenta.”

K.

„Pan Artur cierpliwie słucha, w odpowiednim momencie dodaje swój komentarz. Przekazuje wskazówki, jak ma wyglądać dalsza praca, żeby osiągnąć zamierzony przez nas cel. Polecam 🙂”

Bartek

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Nazywam się Artur Pobłocki i jestem psychologiem klinicznym, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPiB nr 688), seksuologiem oraz neuropsychologiem. Jeżeli zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii, to poznajmy się – zapraszam Cię do spokojnej rozmowy online. Wspólnie zajmiemy się znalezieniem drogi do rozwiązania problemów, z którymi się borykasz. W czasie sesji słucham, nie oceniam, bo Twoja perspektywa jest kluczem do zrozumienia Ciebie i poznania Twojej historii. Dążę do stworzenia relacji opartej na partnerstwie, w której Ty będziesz ekspertem w dziedzinie swoich przeżyć, a moja wiedza i doświadczenie pomogą Tobie lepiej zrozumieć Twoje problemy oraz odkryć odmienne sposoby myślenia i zachowania. Nasza współpraca nie będzie trwać w nieskończoność, lecz najczęściej kilka do kilkunastu spotkań. Powodzenie terapii będzie oznaczało, że już mnie nie potrzebujesz i wtedy się rozstaniemy – celem jest bowiem nabycie przez Ciebie umiejętności przezwyciężania problemów, by móc kształtować swój nastrój, realizować plany i korzystać z uroków życia.

Profesjonalna pomoc

Po studiach magisterskich z psychologii na Uniwersytecie SWPS i z politologii na Uniwersytecie Gdańskim kontynuowałem edukację na studiach podyplomowych: seksuologii klinicznej (Uniwersytet SWPS), psychologii klinicznej (Gdański Uniwersytet Medyczny), psychoterapii poznawczo-behawioralnej (Uniwersytet SWPS), psychologii transportu (Uniwersytet Gdański), jak również z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Bankowej na kierunku Specjalista HR. Uzyskałem tytuł specjalisty psychologa klinicznego, a ścieżkę specjalizacyjną realizowałem pod auspicjami Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w wielu ośrodkach w Polsce. Posiadam certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (nr 688) wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem. Regularnie uczestniczę w konferencjach, sympozjach i szkoleniach, starając się nieustannie dążyć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Opieram się na literaturze przedmiotu oraz doświadczeniach ośrodków badawczych i terapeutycznych w kraju i za granicą.
Artur Pobłocki

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.