Anna Szczerbińska
Terapia online przez Skype

Anna Szczerbińska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Szczerbińska i jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z depresją, zaburzeniami lękowymi (fobie specyficzne, lęk społeczny, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsywne, zespół stresu pourazowego), zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami snu, zaburzeniami osobowości, uzależnieniami oraz tikami nerwowymi. Pracuję z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą od 16 roku życia. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Szczerbińska

O mnie

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Ukończyłam 4-letnie, dwustopniowe studia podyplomowe w psychoterapii poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr A. Popiel i dr A. Pragłowskiej.

Profesjonalna pomoc

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Poszerzam swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach oraz stażach. Rozwijam swoje umiejętności w terapii tzw. 3 fali CBT. W swojej pracy wdrażam techniki terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), terapii schematu (ST) oraz terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT). Posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w kryzysie (przemoc domowa, uzależnienia, nadużycia, problem straty i rozstania, zagrożenie samobójstwem, kryzysy egzystencjalne) oraz w terapii młodzieży. Doświadczenie zdobywałam w Centrum Interwencji Kryzysowej w Gdańsku, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz w pracy jako psycholog penitencjarny. Uczestniczyłam w licznych stażach m.in. w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MSWiA w Gdańsku, Specjalnym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku, Ośrodku Rehabilitacyjno-Readaptacyjnym dla Dzieci i Młodzieży MONAR w Gdańsku oraz Zakładzie Opieki Psychiatrycznej "Salus" w Szczecinku.
Anna Szczerbińska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.