Anna Bielawska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anna Bielawska i jestem psychologiem oraz terapeutą w trakcie szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z kryzysem, zaburzeniami lękowymi, depresją oraz zaburzeniami odżywiania. Prowadzę także terapię osób doświadczających objawów stresu pourazowego (PTSD). W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anna Bielawska

O mnie

W relacji z pacjentem ważne jest dla mnie stworzenie atmosfery zaufania oraz zrozumienia jego potrzeb i problemów. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży, a także terapią par.

Profesjonalna pomoc

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia (o specjalności psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam podstawowe dwuczęściowe szkolenie terapii EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing), a także podstawowe szkolenie z Terapii Schematów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Anna Bielawska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.