Anita Czajkowska
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Anita Czajkowska i jestem psycholożką oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Wspólnie z pacjentami pracuję nad zaburzeniami lękowymi (lęk społeczny, uogólniony, paniczny; fobie), zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym oraz zaburzeniami osobowości. Pomogę Ci poradzić sobie z obniżonym nastrojem, samooceną, trudnościami w relacjach, przytłaczającymi emocjami. Pokażę też, jak zarządzać stresem. W terapii tworzę przestrzeń do wprowadzania zmian w codziennym myśleniu i zachowaniu pacjentów, aby mogli poczuć realną zmianę w codziennym życiu. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Anita Czajkowska

O mnie

Ukończyłam kierunek psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Filozoficznym oraz Studium Pedagogiczne UJ. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego i Szpitala Specjalistycznego im. dr. J. Babińskiego, jak również w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz Centrum Psychoterapii Uzależnień. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy korporacyjnej, znam specyfikę i wyzwania biznesu. Jedno z moich ulubionych przesłań, które pozwala nam dość szybko przypomnieć sobie ważną rzecz o emocjach: „Uczucia są do czucia!”. W wolnym czasie podróżniczka, entuzjastka zdrowego trybu życia i właścicielka papugi.

Profesjonalna pomoc

W relacji z pacjentem stawiam na jasną komunikację, zrozumienie i budowanie zaufania. W pracy wykorzystuję elementy naukowo potwierdzonego podejścia tzw. trzeciej fali terapii poznawczo-behawioralnej, m.in. terapii dialektyczno-behawioralnej, terapii akceptacji i zaangażowania, terapii metapoznawczej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Terapia jest jak podróż, w której pacjent odkrywa wiedzę o sobie i korzysta z możliwości nauki nowego działania i sposobu myślenia.
Anita Czajkowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.