Aleksandra Wierzba
Terapia online przez Skype
loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Aleksandra Wierzba i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci, jeśli zmagasz się z takimi problemami jak depresja i inne zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania czy zaburzenia osobowości. Pracuję również z osobami przechodzącymi w swoim życiu kryzys. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (200 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Aleksandra Wierzba

O mnie

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych stażach i szkoleniach z zakresu psychologii klinicznej oraz psychoterapii. Na co dzień pracuję w szpitalu na Oddziale Położnictwa i Ginekologii z Onkologią.

Profesjonalna pomoc

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u licencjonowanych superwizorów. Podczas współpracy z pacjentami najistotniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do każdej osoby oraz dobra relacja terapeutyczna oparta ma wzajemnym szacunku i zaufaniu.
Aleksandra Wierzba

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.