Aleksandra Wieczorek-Ossendowska
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Aleksandra Wieczorek-Ossendowska i jestem psychologiem, psychoonkologiem oraz certyfikowanym terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z uporczywymi lękami, traumą, depresją, wahaniami nastroju oraz przewlekłym stresem. Wspieram osoby będące w kryzysie emocjonalnym, chcące wzmocnić poczucie własnej wartości, jak i te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Pomagam osobom chorym onkologicznie, a także ich bliskim. Specjalizuję się również w udzielaniu pomocy osobom uzależnionym. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

O mnie

Podczas pracy z drugą osobą pomagam poznać nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami, znaleźć drogę do lepszego zrozumienia siebie, bardziej satysfakcjonującego życia i równowagi. W swojej pracy korzystam z technik terapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii zaliczających się do trzeciej fali.

Profesjonalna pomoc

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Posiadam również Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB (nr 1324). Doświadczenie zawodowe zbierałam, prowadząc pracownię badań psychologicznych pod nazwą Centrum Usług Psychologicznych, pracując sześć lat w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku na oddziale rehabilitacji neurologicznej, odbywając staż w Państwowym Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku na oddziale detencji sądowej oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej. Jestem absolwentką: WSFiZ w Warszawie – Wydział Psychologii (specjalizacja psychologia pracy), Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - studia podyplomowe z Psychologii Transportu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie - studia podyplomowe Psychoonkologia w praktyce klinicznej, Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – uprawnienia mediatora sądowego oraz umownego, GWSH w Katowicach - wydział medyczny / studia podyplomowe Holistyczna Koncepcja Zdrowia, Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie - podyplomowe studia na kierunku: Terapia uzależnień. Ukończyłam również 4-letnie studia podyplomowe Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz I stopień szkolenia EMDR (Eye Movement Desensitisation and Reprocessing).
Aleksandra Wieczorek-Ossendowska

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.