Agnieszka Winiarek
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Agnieszka Winiarek

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Pani Agnieszka wzbudziła moje zaufanie od pierwszej chwili. Jest ciepła i uważnie słucha pacjenta. Z jej pomocą dziś jestem bardziej świadoma i łatwiej radzę sobie z sytuacjami, które kiedyś mnie przerażały." Ola

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agnieszka Winiarek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w procesie certyfikacji. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniem obsesyjno-kompulsyjnym, zaburzeniami jedzenia oraz zaburzeniami lękowymi, w tym z fobią społeczną i napadami paniki. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (160 zł - sesja indywidualna, 240 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agnieszka Winiarek

Opinie

„Panią Agnieszkę poznałam kiedy byłam zagubiona i potrzebowałam pomocy, aby odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Wydawało mi się wtedy, że nie mam na nic wpływu, a moja sytuacja jest bez wyjścia. Okazało się, że tak było tylko w mojej głowie, a dzięki pani Agnieszce udało mi się spojrzeć na sytuację z innej perspektywy oraz nauczyłam się dbać o własne potrzeby. Życzę każdemu, kto szuka pomocy, żeby trafił na takiego psychologa.”

Maria

„Pani Agnieszka wzbudziła moje zaufanie od pierwszej chwili. Podczas spotkania czułam się przy niej bezpiecznie i komfortowo. Jest ciepła i uważnie słucha pacjenta, co sprawiło, że tak naprawdę po raz pierwszy się przed kimś otworzyłam. Na kolejnych sesjach powoli zaczęłam rozumieć skąd się biorą moje problemy. Z jej pomocą dziś jestem bardziej świadoma i łatwiej radzę sobie z sytuacjami, które kiedyś mnie przerażały.”

Ola

„Na panią Agnieszkę trafiłam zupełnym przypadkiem. Bardzo dobre wrażenia od pierwszego spotkania- komfort rozmowy i możliwość zbudowania bezpiecznej relacji opartej na zaufaniu. Pełen profesjonalizm w podejściu do terapii. Nasze spotkania wiele mi dały i nawet nie wiedziałam, że komfort psychiczny, który aktualnie odczuwam, jest w moim zasięgu. Specjalista godny polecenia i obdarzenia zaufaniem.”

Maria

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z drugą osobą, zapewnienie jej poczucia bezpieczeństwa oraz zrozumienie. Pacjenci cenią mnie za autentyczność oraz otwartość. Staram się łączyć techniki pracy klasycznej CBT oraz tzw. trzeciej fali CBT, w tym Terapii Dialektyczno - Behawioralnej, Terapii Akceptacji i Zaangażowania oraz Schematów. Oprócz pracy z osobami dorosłymi prowadzę też terapię osób młodych oraz nastolatków. Pomagam ponadto rodzicom, którzy doświadczają trudności w wychowywaniu dzieci.

Profesjonalna pomoc

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Swoją pracę poddaje superwizji oraz wciąż poszerzam swoją wiedzę poprzez kursy i wykłady.
Agnieszka Winiarek

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.