Agnieszka Wieczorek
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Agnieszka Wieczorek

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agnieszka Wieczorek i jestem psychologiem oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie czteroletniego akredytowanego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej, zgodnego ze standardami European Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z zaburzeniami lękowymi (fobia społeczna, lęk napadowy, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), zaburzeniami nastroju, depresją, trudnościami w relacjach, bezsennością, trudnościami związanymi z radzeniem sobie ze stresem oraz zaburzeniami związanymi z doświadczonymi traumatycznymi wydarzeniami. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (180 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agnieszka Wieczorek

O mnie

Podczas studiów psychologicznych zrealizowałam ścieżkę specjalizacyjną z psychologii klinicznej i psychologii sądowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ramach praktyk i stażów zawodowych (m.in w Szpitalu Specjalistycznym im. J.Babińskiego w Krakowie, Domu Pomocy Społecznej dla psychicznie oraz przewlekle chorych w Krakowie, w Placówce Opiekuńczo Wychowawczej w Krakowie, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym w Nowym Sączu), pracując na stanowisku psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego i na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz w ramach prowadzonej samodzielnie praktyki terapeutycznej. W pracy psychoterapeuty ważne jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i wzajemnej współpracy.

Profesjonalna pomoc

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). W swojej praktyce zawodowej kieruję się zasadami kodeksu etycznego terapeuty Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Systematycznie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach z zakresu psychoterapii oraz udzielania pomocy psychologicznej osobom dorosłym.
Agnieszka Wieczorek

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.