Agnieszka Achramowicz-Bielecki
Terapia online przez Messenger
Terapia online przez Skype
Terapia online przez Signal

Agnieszka Achramowicz-Bielecki

Specjalistka ds. merytorycznych w trzymsie.pl

"Polecam, Pani Agnieszka bardzo mi pomogła, dziś żyje mi się lepiej i mam inne spojrzenie na świat. Fachowa pomoc i dobry człowiek." Marta

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agnieszka Achramowicz-Bielecki i jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype’a wygrać z lękiem, natręctwami, depresją, chorobą afektywną dwubiegunową oraz traumami. Prowadzę psychoterapię online w nurcie poznawczo-behawioralnym, gdyż jestem przekonana co do jej skuteczności. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (250 zł) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agnieszka Achramowicz-Bielecki

Opinie

„... Od pierwszego kontaktu czułam się bardzo swobodnie w rozmowach z Panią Agnieszką, bez presji i stresu. Z Panią Agnieszką rozmawiało się jakbyśmy się znały od lat, w ogóle nie czułam blokady w rozmowie, wręcz wylewałam wszystko co mi leżało na sercu. Pomogła mi poradzić sobie z lękami w bardzo krótkim czasie mimo bardzo trudnej dla mnie sytuacji. Każda sesja wnosiła coś nowego do mojej terapii i po każdej sesji czułam się tylko lepiej. Bez potrzeby faszerowania się lekami na uspokojenie i neuroleptykami. Polecam z całego serca. I zachęcam do skorzystania, bo na pewno nie będziecie Państwo żałować tej decyzji. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję!”

Ania

„Trafilam do Pani Agnieszki kiedy znalazlam sie w ciezkiej dla mnie sytuacji i zmagalam sie z silnymi stanami lękowymi. Pani Agnieszka bardzo mi pomogla. Dodam, ze nie byla moim pierwszym terapeuta i na poczatku bylam dosc sceptyczna. Mimo to zaufalam Pani Agnieszce i bardzo sie z tego ciesze! Dzis wiem, ze terapeuta teraupecie nie jest rowny, nawet jesli chodzi o ten sam nurt terapii. To podobnie jak z lekarzami ;). Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejscie do pracy i trzyma sie naukowo sprawdzonych metod, ktore dzialaja. Szczerze polecam i dziekuje jeszcze raz Pani Agnieszko 🙂”

Justyna

„Polecam, Pani Agnieszka bardzo mi pomogła, dziś żyje mi się lepiej i mam inne spojrzenie na świat. Fachowa pomoc i dobry człowiek”

Marta

„Bardzo polecam Panią Agnieszkę, bardzo konkretna i profesjonalna, pomogła mi bardzo w trudnej dla mnie sytuacji i wykryła mi przyczynę mojego stanu a dodam że rok czasu starałam się poznać przyczynę mojego stanu i nikt nie potrafił mi tego ustalić. Dopiero Pani Agnieszka skierowała mnie na badania i od razu ustaliła przyczynę, jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i profesjonalizm. Polecam z całego serca.”

Anna

„Przez wiele lat nie radziłam sobie ze sprawami codziennymi. Zawsze towarzyszyły mi nieokreślone obawy, a ataki paniki nasilały się coraz bardziej. Nie umiałam sama sobie z wszystkim poradzić i gdy znowu miałam gorszy okres, trafiłam do Pani Agnieszki. Było to najlepsze co mogło mnie spotkać. Nauczyłam się jak radzić sobie z zamartwianiem się i zrozumiałam lepiej mechanizm mojego lęku. Dodatkowo, podczas terapii Panii Agnieszka śweitnie pomogła mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy, co okazało się kluczowe z poradzeniem sobie z częścią problemów. Nigdy wcześniej nie czułam się tak dobrze jak teraz po terapii, więc serdecznie polecam wszystkim zaufać Pani Agnieszce i spróbować.”

Wiktoria

Poprzednia opinia
Następny opinia

Centrum Diagnozy ADHD trzymsie.pl

Uczestniczyłam w I oraz III Międzynarodowym Kongresie ADHD w Warszawie. Temat ADHD jest mi szczególnie bliski, dlatego wyszłam z inicjatywą stworzenia Centrum Diagnozy ADHD w obrębie trzymsie.pl. Zarezerwuj wolny termin w moim kalendarzu, żeby zapisać się do mnie na diagnozę zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z zaburzeniami uwagi (ADHD).

Specjalistka ds. merytorycznych w trzymsie.pl

Jestem Specjalistką ds. merytorycznych w trzymsie.pl. Współpracuję z centrum od samego początku jego powstania a zespół trzymsie.pl konsultuje ze mną kwestie merytoryczne. W trakcie wieloletniej kariery jako terapeutka bardzo dobrze poznałam realia pracy z pacjentami. Dlatego mogę czuwać nad tym, żeby doświadczenia pacjentów w trzymsie.pl były na jak najwyższym poziomie.

O mnie

Moja wiedza oraz praktyka pozwalają mi pomagać w przypadku depresji, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń lękowych (m.in. w napadach lęku panicznego oraz w zaburzeniu obsesyjno-kompulsyjnym). Ze swoimi pacjentami pracuję również nad poprawą jakości życia w schizofrenii, a także w przypadku problemów związanych z substancjami uzależniającymi, takimi jak alkohol czy środki psychoaktywne. Osobną grupą problemów, z którymi spotykam się w przebiegu swojej praktyki psychologicznej, są zaburzenia osobowości. Często lekceważone, bywają przyczyną ogromnego cierpienia tak dla pacjentów, jak i członków ich rodzin. Jestem również ekspertem w pracy nad traumą, czyli dramatycznym wydarzeniem w życiu człowieka, które w wielu przypadkach nie poddaje się zintegrowaniu z naszym życiem i z naszą psychiką. Wszystkie te problemy mogą być, z bardzo zadowalającym efektem, leczone poprzez terapię poznawczo-behawioralną.
Agnieszka Achramowicz-Bielecki

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.