Agata Nogaj
Terapia online przez Skype
Terapia online przez WhatsApp

Agata Nogaj

Psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

"Cieszę się, że akurat wybrałam Panią Agatę. Sympatyczna, miła ale zarazem konkretna. Po każdej rozmowie czułam, że coś się dowiedziałam i że ruszam naprzód. Z całego serca polecam." Ania

loading

* po pierwszej sesji będzie można umówić się z terapeutą na stały termin terapii

Dlaczego terapia z trzymsie.pl?

Nazywam się Agata Nogaj i jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną. Pomogę Ci za pomocą terapii przez Skype wygrać z kryzysami, cierpieniem z powodu lęków, depresją czy doświadczeniami traumatycznymi, nadmierną złością, agresją i zaburzeniami osobowości. Posiadam ponadto doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi (alkohol, narkotyki, leki, hazard, internet). Prowadząc psychoterapię, czerpię głównie z nurtu poznawczo-behawioralnego, który jest według mnie najbardziej transparentny i klarowny. W trzymsie.pl lubimy konkrety. Już na początku ustalę z Tobą cele i ramy czasowe terapii online.

Pierwsza sesja psychoterapii online

Umów się na sesję terapii (220 zł - sesja indywidualna, 340 zł - sesja partnerska) i przekonaj się, jak pomogę Ci zwyciężyć Twój problem i ile czasu to zajmie.

Agata Nogaj

Opinie

„Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani psycholog nie ocenia, a dzięki rozmowie czuję że potrafię sobie lepiej radzić z własnymi problemami. Nie chce już wracać do starych schematów bo zrozumiałem, że nie są dla mnie dobre.”

Mateusz

„Po stracie męża moje życie całkowicie się zawaliło myślałam, że nie ma dla mnie ratunku. Po kilku sesjach z Panią psycholog zaczęłam powoli zacząć wierzyć, że mogę wyjść z depresji. Teraz czuje się już znacznie lepiej i radzę sobie ze swoimi myślami.”

Beata

„Cieszę się, że akurat wybrałam Panią Agatę. Sympatyczna, miła ale zarazem konkretna. Po każdej rozmowie czułam, że coś się dowiedziałam i że ruszam naprzód. Spojrzałam na moje problemy z innej perspektywy. Z całego serca polecam.”

Ania

„Bardzo się stresowałem przed pierwszą rozmową ale potem wszystko minęło. Wreszcie mnie ktoś normalnie wysłuchał i nie oceniał. Jeszcze dużo pracy przede mną ale już zaczynam widzieć pierwsze efekty. Naprawdę warto spróbować. Za 2 tygodnie mam kolejną wizytę.”

Adrian

Poprzednia opinia
Następny opinia

O mnie

Obecnie jestem w trakcie szkolenia certyfikującego w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Odbyłam ponadto szkolenie podyplomowe w zakresie pedagogiki. Pracuję zgodnie z etyką zawodową, a swój warsztat regularnie poddaję superwizji. Na co dzień pracuję w szpitalu na oddziale psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Jeśli borykasz się z zaburzeniami natury psychicznej, potrzebujesz wsparcia psychologicznego, rozmowy, masz trudności w zaakceptowaniu siebie, niestabilną samoocenę, masz problem w relacjach z partnerem, warto zwrócić się o pomoc.

Profesjonalna pomoc

Jestem psychoterapeutką poznawczo-behawioralną i psychologiem ze specjalnością kliniczną. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym psychologa. Przeczytaj więcej o mnie, zapoznaj się z moim certyfikatami oraz opiniami moich pacjentów.
Agata Nogaj

Certyfikaty i uprawnienia

Wirtualna recepcja

Napisz do nas i umów się na sesję terapii przez Skype/ Messenger/ WhatsApp/ Signal


Umów się na sesję psychoterapii online lub zadaj nam pytanie dotyczące Twojego problemu/najbliższych wolnych terminów/dopasowania dla Ciebie odpowiedniego terapeuty lub procesu rezerwacji sesji, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe. Jeśli pragniesz, aby Twoje zapytanie zostało przekazane konkretnemu terapeucie, napisz któremu.